Wpis z mikrobloga

Jak sie oduzaleznic od hazardu xD? Z niczym nie mam problemow a przeszedłem chyba przez wszystkie, od nikotyny, przez alkohol, po ziolo czy twarde narkotyki, wszystko z glowa, natomiast hazard mnie pochlonal w calosci, mimo ze wiem ze mam problem i #!$%@? wszystko to dalej gram, na terapie raczej nie chce iść, moze ktos mial podobnie i sam sobie poradzi i zechce sie podzielic swoimi doswiadczeniami. #hazard #problem #uzaleznienie
  • 23
  • Odpowiedz
  • 0
@t2000 ee kolego, to nie tak. Ja po prostu lubie probowac nowych rzeczy, napisalem ze od niczego sie nie uzaleznilem, wiec latwo wywnioskowac ze nie robie tego za czesto, z tych co wymieniłem to ziolo najczesciej, przez 2 tygodnie codziennie potem detoks 4-6 miesiecy, reszta raz na pol roku albo i dluzej
  • Odpowiedz
Hazard to najgorsze uzależnienie, nie jesteś w stanie tyle przepić czy przećpać, co możesz przegrać w parę minut. Raczej bez terapii będzie ciężko z tego wyjść
  • Odpowiedz
@Kominiara21 Pierwszym krokiem jest zdanie sobie sprawy z problemu. To jak widać masz już za sobą. Terapia jest najskuteczniejszym wyjściem, ale możesz też spróbować poszukać grup wsparcia.
  • Odpowiedz
@Kominiara21 hazard to uzależnienie behawioralne jak każde inne które przerobiłeś a raczej nie przerobiłeś bo przeczuwam że nie leczyłeś żadnego wcześniejszego skoro pytasz
Leczenie tak jak każdej innej choroby tego typu bo zastępujesz jedno uzależnienie drugim
  • Odpowiedz