Wpis z mikrobloga

@Chlop_Sielski a jakiego Wylla mieli dać? Chuop jest czarny w Baldurze, to jest czarny w Idle Champions.

aż tak mentalnie niedorobiony jesteś, że nie jesteś wstaniw umysłem objąć tego, że istnieją murzyny?
  • Odpowiedz
@Diamond-kun: ale woke aktywiści wciskają murzynów wszędzie. W AC Valhalli, czyli wcześnośredniowiecznej Anglii wciskali murzynów jako wikingów. Teraz wciskają czarnego samuraja. W każdej współczesnej grze AAA (z chlubnymi wyjątkami tj. Kingdom Come Deliverance) są wciskani murzyni, "silne" brzydkie baby i reszta LGBTQWERY towarzystwa. To jest #!$%@?ące, bo nie da się wczuć w klimat gry, gdy chodzą ci tacy ciemnoskórzy anglosasi w średniowiecznej Anglii. Pewnie eskimosów też by zrobili czarnych. I
  • Odpowiedz
@cybher2 ziomq, w Forgotten Realms są murzyny normalnie, to świat fantasy, tam są smoki i jednorożce.
Człowiek z innym odcieniem koloru skóry, jest jedną z najnudniejszych i najmniej kontrowersyjnych rzeczy która może się tam stać.
  • Odpowiedz
W AC Valhalli, czyli wcześnośredniowiecznej Anglii wciskali murzynów jako wikingów


@cybher2: jednego i to z backstory + w totalnie pobocznej aktywności. Ale jakbyś chciał być precyzyjny, to wiedz, że są znaleziska np. portretu murzynki z IV wieku (na wyspach). Dlaczego? Bo Rzymianie hajtali się z czarnymi, były z tego czarne dzieci obywatele i mieszkali sobie na luzie xD

Teraz wciskają czarnego
  • Odpowiedz
@Chris_Karczynski:

A czemu ojciec nie mógł być biały? Wtedy by to bardziej pasowało logicznie


No cóż, Ulder był czarny, więc co zrobić poza zaakceptowaniem prostego faktu? xD
  • Odpowiedz
Czyli ludzie o róznym pochodzeniu, wyglądzie, orientacji i charakterach. Zupełnie jak w rzeczywistości!


@Wink: zupełnie jak w rzeczywistości, ale współczesnej. W ówczesnych czasach czarnych była garstka, a w grach są wciskają te mniejszości tak jakby społeczeństwo każdego kraju wyglądało tak jak współczesne USA. Pewnie też będziesz mi wciskał kit, że w Polsce też jest cała masa czarnych i dużych babochłopów wyglądających jak transy? Zauważ, że w produkcjach lewackich (czyli w
  • Odpowiedz
@cybher2:

Pewnie też będziesz mi wciskał kit, że w Polsce też jest cała masa czarnych i dużych babochłopów wyglądających jak transy?
  • Odpowiedz