Wpis z mikrobloga

#zartyjanusza #pasjonaciubogiegozartu
Jako, że mój ostatni sucharek się spodobał mirkom obserwującym ten tag, to wrzucę jeszcze jednego.
@hacerking pozdrawiam i życzę zdrowia...

Babcia Stefa miała kotkę. Kotka się okociła. Na świat przyszły dwa urocze kocięta.
Żeby się nie pomylić babcia Stefa pierwszego kotka nazwała Mruczek

  • 14
  • Odpowiedz
@lofix: Mam dla ciebie złą wiadomość - z racji tego, iż tag jest mój, to tylko ja mogę wołać ludzi z niego, przez co te plusy głównie poszły z otwartych tagów oraz bycia w gorące.
Jakby co, to nie mam problemu z tym, że go dodajesz, to jednak tak czy siak nikogo nie zawołasz.

PS Osobiście byłem za tym, aby mój tag był otwarty, to jednak w pewnym momencie ktoś
  • Odpowiedz
  • 1
@hacerking: nikogo nie wołam. Przetrzyj oczy, bo Ci musztardą zaszły.
Teraz żałuję że w ogóle wpłaciłem kasę na Twoją zbiórkę, bo jesteś niemiły.
  • Odpowiedz
@g0blacK Ja po prostu myślałem, że on ch e zawołać ludzi z mojego tagu i tyle. Nie mam nic do niego i dziękuję za wsparcie, a jeśli wyszedłem na buraka, to przyznaje się do błędu.
  • Odpowiedz
  • 1
@g0blacK: ale mi na tym nie zależy. Wrzuciłem dowcip i tyle. Nie uzurpuje żadnych praw do tagu, nie zależy mi na obserwujących. Nie podoba sie @hacerking że ktoś wrzuca tu dowcipy to spoko. Odbijam :)
Koleś się zesrał, że ktoś śmie wrzucać żarty oprócz jego. Nie wiem. Może to ambicja, może nie chce żeby ktoś przeszkadzał mu w jego zbiórce kasy.. Dunno. Usunąłem tag z obserwowanych, jak i swoją
  • Odpowiedz
  • 36
@lofix no ale gościu ci normalnie odpowiedział. Zaś korzystanie z popularnych tagów do wrzucania własnego kontentu zawsze wygląda jak próba zdobycia "za darmo" atencji.

Każdy może wrzucać żarty ale skoro ktoś sobie założył tag i jeszcze go dostał jako autorski to po prostu nie wypada z niego korzystać.

Jak chce sobie przypomnieć jakiś dowcip który czytałem 2 tyg temu to wchodzę na tag #zartyjanusza i muszę kopać we wpisach
  • Odpowiedz
"za darmo" atencji.


@Semigod: no tak bo atencja na wykopie to taki powazny interes ze trzeba gatekeeping robic zeby nikt nie robil konkurencji bez odrobienia swojego, #!$%@?, do glupiego zartu dla paru plusow ma rzbierac obserwujacych i kółko lizania sie po jajkach żeby plusowali żeby móc trafić w gorące? wiem po sobie, dla mnie to głupota jest, chce mieć chwile atencji, wybić sie na cudzym, niech ma #rumuncontentu
  • Odpowiedz
@Semigod: jak chcesz miec na 100 proc kontent to filtrujesz uzytkownik, potem tag i ci szuka co kto wrzucil na danym tagu, nei pamietam jak sie to wpisywalo ale tak na wykopie sie da
  • Odpowiedz