Wpis z mikrobloga

Jak to jest z tymi laptopami - jest opcja podłączyć do nich takie zwykłe dyski typu sata czy coś, żeby móc podejrzeć/zgrać sobie dane z nich?
Mam kilka starych dysków (+/- 10 lat), jakieś hdd, pierwsze ssd itp z danym do których chciałbym mieć dostęp, teraz chciałem sobie kupić jakiegoś lapka i kombinuję czy to podłączę w razie potrzeby jakimiś przejściówkami pod jakieś usb czy coś

Kolejna rzecz - lapek raczej do pracy (do gier mam konsole) z jakimś fajnym jakościowo ekranem `15 cali tak w granicach 3500-4000?

#komputery #laptopy
  • 9
  • Odpowiedz
Mam kilka starych dysków (+/- 10 lat), jakieś hdd, pierwsze ssd itp z danym do których chciałbym mieć dostęp, teraz chciałem sobie kupić jakiegoś lapka i kombinuję czy to podłączę w razie potrzeby jakimiś przejściówkami pod jakieś usb czy coś


@robertx: To się kieszeń USB na dysk nazywa.

Kolejna rzecz - lapek raczej do pracy (do gier mam konsole) z jakimś fajnym jakościowo ekranem `15 cali tak w granicach 3500-4000?
  • Odpowiedz
  • 0
@L3gion: A to dobrze wiedzieć w razie czego. A jest opcja podłączyć zewnętrzną kartę graficzną w razie potrzeby (taką jak od komputerów stacjonarnych) czy już za dużo wymagam?
  • Odpowiedz
A jest opcja podłączyć zewnętrzną kartę graficzną w razie potrzeby (taką jak od komputerów stacjonarnych) czy już za dużo wymagam?


@robertx: No możesz przez Thundebolt, pytanie po uj. To się robi jak masz laptop bez dGPU w stylu ultrabook, a nie jak na start kupujesz klocka z RTX'em.
  • Odpowiedz