Wpis z mikrobloga

@TooFast a to że powiedział o mnie kolegom z pracy i dzowni do mnie przy nich na video to coś znaczy na plus dla mnie? Pracuje jako ochroniarz i tam na przerwach taka ruska kołchoznicza atmosfera jest czy będzie bzykane peklowane itp a on się wtedy na nich denerwuje że tak mówią kiedy dzwonie. Zakochał się online jednak?
  • Odpowiedz
@amozetoostatniraz jestem w stanie uwierzyć mam przyjaciela ukrianca i nie są tak chytrzy jak Polacy u nich to norma takie zachowanie , kiedyś pisałam na Badoo z ruskiem z Moskwy (jak jeszcze nie zbanowali ich ) i mi chciał kupić bilety i wynająć hotel w Moskwie żebym do niego przyjechała , kiedyś też miał laske z Ukrainy która do niego przyjechała i też wszystko jej zapłacił pokrył itp
Jedyny ich minus :
  • Odpowiedz
@amozetoostatniraz wiem bo do mnie kiedyś koleś z Ukrainy mieszkający w Warszawie się pytał o adres bo chciał z kwiatami przyjechać , ja się ich ogolnie boje ale traktują kobiety o wiele bardziej ksiezniczkowo niż Polacy , którzy robią łaske że robią dla kobiety cokolwiek
Ja od 5 lat mam przyjaciela ukrianca i to jedyny JEDYNY FACET który mi nigdy nie ubliżył nawet przy kłótni i zawsze mnie traktował bardzo dobrze
Gdybym
  • Odpowiedz
@amozetoostatniraz ja osobiście poznałam tylko przemiłych facetow ze wschodu ale nie bez powodu taka Rosja ma bardzo wysoki współczynnik przemocy domowej
Ja jestem strachliwa ale gdybym była odważniejsza to sama bym wolała męża ze wschodu , zupełnie inaczej rozmawiaja z kobietami są romantyczni , od wejścia traktują cię z ogromnym szacunkiem i bardzo poważnie
Polacy to przy nich niestety bawidamki które same nie wiedzą czego chcą i jadą na kilka frontów mają
  • Odpowiedz
@Linnior88 ależ ja uważam dokładnie tak samo jak ty i mam dokładnie takie same spostrzeżenia! Rosjanie wydają mi się mieć ogromny szacunek do kobiet. Widzę przepaść w tym temacie między Polakami a Rosjanami. I to skupienie na jednej dziewczynie to też prawda. U nich nie ma "koleżanek". Od kiedy mam kontakt z Rosjanami to już w ogóle nie mam ochoty rozmawiać z Polakami. Polacy przy Rosjanach nie są dla mnie w ogóle
  • Odpowiedz