Wpis z mikrobloga

@amozetoostatniraz

@Linnior88 ależ ja uważam dokładnie tak samo jak ty i mam dokładnie takie same spostrzeżenia! Rosjanie wydają mi się mieć ogromny szacunek do kobiet. Widzę przepaść w tym temacie między Polakami a Rosjanami. I to skupienie na jednej dziewczynie to też prawda. U nich nie ma "koleżanek". Od kiedy mam kontakt z Rosjanami to już w ogóle nie mam ochoty rozmawiać z Polakami. Polacy przy Rosjanach nie są dla mnie w
  • Odpowiedz
@Linnior88 ja też nie jeżdżę do facetów. Zainteresowany facet który poczuje moc tzipy sam przyjedzie. Jak facet oczekuje od ciebie żebyś ty do niego przyjechała to masz 100% pewności że jesteś dla niego tylko "koleżanką".
Ja na vkontakte miałam taką sytuację że Polak napisał mi coś uszczuplonego pod zdjęciem, to Rosjanie od razu go sprowadzili do pionu.
Polacy trzymają taki dystans do kobiet i chłód. Polak nawet po ślubie trzyma dystans xd.
  • Odpowiedz
@amozetoostatniraz true , ja chyba wogole też nie mam duszy polki bo bliżej mi do Rosjanki , lubię gotować jestem rodzinna wyrozumiała konserwatywna i mnie zawsze właśnie odpycha u facetów brak zaangażowania u trzymanie kobiety na dystans , poprostu Polacy są mało uczuciowi a ja tego nie lubię , w sumie się czułam mega #!$%@? że kolega ukrianiec był do mnie o wiele bardziej uczuciowy niż owczesny facet Polak który priorytetyzowal zdanie
  • Odpowiedz
@amozetoostatniraz plus polak nigdy nie pozwoli ci żebyś się poczuła piękna xD zaraz cię skarci że jesteś taka sraka owaka , ukrianiec nigdy ci nie dosra że jesteś za gruba albo brzydka , im to przez gardło nie przechodzi
  • Odpowiedz
@Linnior88 ja też już wiele mówiłam sobie w myślach "dobry Boże dlaczego nie urodziłam się Rosjanką" 🤣. Piona, też lubię gotować!
Związki z Polakami to porażka w ogólnym rozrachunku. Naprawdę lepiej być samotną niż w takim klasycznym polskim związku xd
  • Odpowiedz
@Linnior88 tak, mój były chłopak (zarazem najdłuższy życiowy związek) nigdy nie mówił mi kompletów. A jak wyglądałam za ładnie, to mówił mi coś przykrego, żeby takim podstępem wymusić na mnie bardziej stonowany wygląd abym przypadkiem komuś jeszcze się nie spodobała XD
  • Odpowiedz
@amozetoostatniraz

@Linnior88 tak, mój były chłopak (zarazem najdłuższy życiowy związek) nigdy nie mówił mi kompletów. A jak wyglądałam za ładnie, to mówił mi coś przykrego, żeby takim podstępem wymusić na mnie bardziej stonowany wygląd abym przypadkiem komuś jeszcze się nie spodobała XD

Tak bo łatwiej podciąć komuś skrzydła niż się POSTARAC żeby ta osoba nie odeszła i się czuła bezpiecznie
  • Odpowiedz
@amozetoostatniraz

@Linnior88 tak, żeby robiła wszystko w domu, przy nim i przy dzieciach a jednocześnie osiągała zawodowe sukcesy i zarabiała miliony co by nie była pasożytem XD - idealna kobieta dla Polaka

True xD w domu ci nie pomoże , nic robić nie umie ale jak nie będziesz miała chwilę pracy to zaraz ci powie że jesteś pasożytem i żyjesz za jego pieniądze xD też czasami się cieszę że jestem sama bo
  • Odpowiedz
@amozetoostatniraz

@Linnior88 tak, prędzej czy później w polskim domu pada ten tekst że on cię utrzymuje XD . Chore czasy

Nawet jak tego nie robi xDDDD
Mój były "zależało ci tylko na kasie " koleś mi w sumie nigdy nic konkretnego nie kupił i zarabiał mniej ode mnie , ale mnie wielce utrzymywał xDD ja się tylko zastanawiam czy coś przespałam bo nawet jak mi coś postawił to później ja jemu xDDD
  • Odpowiedz