Wpis z mikrobloga

@PJNK: Też jestem ciekaw bo jeszcze wisi ten lajw, ale coś nowych gniotów młodego nie ma. Poniekąd nie dziwi mnie to bo są naprawdę na zadupiu i młody z buta raczej nigdzie sensownie nie dojdzie.
  • Odpowiedz
@PJNK:

ciekawe co muminy na wywiad rzekę Filipa


Pewnie #!$%@?, jak mówił od dziecka go mieli w cipie z angielskim, to dlaczego teraz mieliby go słuchać xD Ale dobrze, że wykazuje jakiś wyraz buntu; założył stopery, zamknął drzwi i ma #!$%@? w starych. Może kiedyś zbierze się na odwagę do odcięcia się od starych
  • Odpowiedz
@PJNK: w sumie mi go nawet szkoda bo mam kuzyna w podobnym wieku do niego i jest on tak samo niezaradny życiowo. Maturę ledwo napisał, studia szybko przerwał. Do pracy fizycznej się nie nadaje i od 2 lat jeździ dorywczo na uber eats. Mieszka trochę u matki trochę u ojca, kobiety nie ma. Podejrzewam, że jakby ojciec mu powiedział ze przeprowadzamy się w tropiki nie pomyślałby jak dorosły tylko spakował plecak
  • Odpowiedz
@turok2016: On miał konkretne pytanie ile kosztuje bilet, to odparł, że 1000 dolka. BILET, a nie koszta transportu czyli bilet i dojazd i wyjazd z lotniska w Uk do miasta w UK
  • Odpowiedz