Wpis z mikrobloga

#lekkoatletyka swoboda niezła sodówka, jeszcze nie zdążyła ochłonąć po biegu a już w wywiadzie mówi, że w finale to ona raczej nie pobiegnie. Takie rzeczy to najpierw trenerowi by wypadało powiedzieć, potem koleżankom z drużyny a dopiero potem do mediów. Poza tym jaki to mental, niby najlepsza z Polski to powinna pociągnąć ten wózek w drużynie, ale nie sodówka xd to tak jakby lewy powiedział przed finałami ME że on to w sumie już zmęczony i nie zagra na euro xd
  • 15
  • Odpowiedz
@Przemoo23: Do tego to był dopiero jej trzeci bieg na setkę tutaj, bo z eliminacji była zwolniona. Jeśli to tylko kwestia zmęczenia to słabo, bo na IO będzie trzeba biegać więcej i szybciej. Rozumiem, że to duży wysiłek, ale jednak stówa to najkrótszy dystans, są zawodniczki które biegają 100, 200 i sztafetę, a ona już w trzecim biegu wyglądała kiepsko i jak sama mówi nie ma już siły.
  • Odpowiedz
@sk131: no i wiem, że to nie jest docelowa impreza i do Paryża zostało sporo czasu, ale mimo wszystko zaskoczony jestem, że tak szybko się zajechała
  • Odpowiedz
@sk131: bo to nie jest docelowa impreza, nie ma co złapać kontuzje metr przed IO

Ona chyba się wkurzyła że trenejro wywalił Pię z sztafety (chyba że sama nie chciała).
  • Odpowiedz
  • 22
@Matpiotr kontuzję to można złapać i robiąc cieszynke, tu nie chodzi o to że nie pobiegnie tylko bardziej o sposób w jaki to powiedziała, bo brzmiało to bardziej w stylu "same se biegnijcie w finale"
  • Odpowiedz
@Matpiotr: Nie wiem czy wkurzona, bo było nawet widać, że słabo biegnie, Brytyjka jej odbiegła dość wyraźnie. A Pia może miała (i dalej ma) biegać dopiero w finale? 2 lata temu też w eliminacjach były tylko typowe sprinterki, a na finał dołożyli Kiełbasińską i Pię.
  • Odpowiedz
@Matpiotr: oni wywalili Pie niestety.
@Przemoo23 ale pier.dolicie głupoty xD ona biega wszystko, a taka Wielka Brytania np wystawiła kogoś innego na ostatnie 100m, bo mogą zamienić. Nie biegnie Asher- Smith. Za to Ewa musi biegać wszystko od deski do deski. Pomyśl za nim coś napiszesz. Widać było, że jest zmęczona.
@sk131 przecież Pia nie biegnie i jest już w Polsce.
  • Odpowiedz