Wpis z mikrobloga

Zaginął pies koleżanki (jest nagroda za znalezienie) w lesie obok Wieliszewa. Może ktoś z Was tam mieszka i go widział albo dzięki temu ogłoszeniu zwróci uwagę.

Dajcie proszę plusa, aby wypromować ten post.

"Zaginął piesek jak na zdjęciu, wabi się Tomi, ale jest przygłuchy. Jest chipowany, z reguły posiada obrożę z numerem telefonu, ale jakby nie miał to proszę o kontakt pod numerem tel.: 512 703 184. Zaginął wczoraj wieczorem i do dziś nie dotarł do domu.
Tomi lubi uciekać do lasu, może być widziany w okolicach lasu Chotomowskiego lub Olszewnicy czy Skrzeszewa. Jest totalnie niegroźny.
Każdego kto będzie miał jakiekolwiek wskazówki, proszę o informację. Znalazcę czeka nagroda. Dzieci bardzo za nim tęsknią i płaczą…"

#warszawa #legionowo #bialoleka #wieliszew #zegrze #jablonna
marian1881 - Zaginął pies koleżanki (jest nagroda za znalezienie) w lesie obok Wielis...

źródło: 448177964_7762075910587440_2809873060244339683_n

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@marian1881: #!$%@?, sam mam KC Spaniela i musiałbym być chyba nuieźle #!$%@? żeby taką małą pierdołę wypuszczać samą do lasu. Jak można wypuścić takiego psa bez ogrodzenia albo obroży z GPS - nie wiem, nie rozumiem xDD

Masz koleżankę dzbankę. Powiedz jej to, bo może i dzieciaka tak wypuszcza xD

Psa szkoda, oby się znalazł.
  • Odpowiedz
  • 0
@programista15cm: Nikt do niczego Ciebie nie zmusza.

@murdoc Też mi się bardzo nie spodobało to, że lubi uciekać do lasu, ale nie znam okoliczności. Niemniej chce pomóc. Mam nadzieję, że pies się znajdzie i właściciele wyciągną wnioski na przyszłość.
  • Odpowiedz