Wpis z mikrobloga

@zdjecie_z_wenszem: @Grzesiok ale to jest umyślna akcja. Jeżeli do takiej korespondencji używasz prywatnego gówno-maila to jesteś odpowiedzialny za jakikolwiek wyciek (już pomijam, że nawet bez wycieku nie masz kontroli nad tym w jaki sposób zawartość jest indeksowana przez dostawcę poczty). Jakby to wyciekło z maili w domenie .gov.pl to spoko, nie jego wina. Ale my tu mówimy o jakichś onetach, gdzie założę się, że gamonie nawet 2FA nie odpalali,
  • Odpowiedz
Jakby to wyciekło z maili w domenie .gov.pl to spoko, nie jego wina.


@FrasierCrane: To wyciekło z winy użytkownika, więc wtedy pewnie też byłaby jego wina :P. Swoją drogą to jest #!$%@?, że oni tych maili mogą legalnie używać. Przecież w USA była analogiczna sytuacja z mailami Clinton, też sprawy państwowe wisiały na jakiejś skrzynce (chyba partyjnej). Powód jest oczywisty, gdyby to było na rządowych to po wyborach przeciwnicy mogliby
  • Odpowiedz
@Kempes Jakby to wydrukował i zaniósł w zębach do ruskiej ambasady to by było szpiegostwo, a on tylko to trzymał na gmailu - to wtedy już nie jest szpiegostwo, tylko bycie idiotą.

Ale niezależnie, czy szpiegostwo, czy idiota, PiSowscy wyborcy na ciebie bez problemu zagłosują.
  • Odpowiedz
@FrasierCrane: jak być szpiegiem w PL na wysokim stanowisku? Prowadzić korespondencje na gówno poczcie z hasłem 123 i cyk nie odpowiadasz za wyciek, bo ci się włamano ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@FrasierCrane: Wiadomo, że Morawiecki to jest jeden z obozów w PiS. Kamiński to jest inny obóz. Pewnie kilka takich obozów można tam znaleźć. Używali onetowych skrzynek bo wszystko co w domenie gov było czytane przez służby i mogło być wykorzystane w walce plemiennej.
  • Odpowiedz
@Yahoo_: Tu nawet nie chodzi o następną ekipę bo pewnie jest to sprzątane. Chodzi i obozy wewnątrz rządy / Pisu. Przecież nie od dziś wiadomo, że Morawiecki i Kamiński to są przeciwne plemiona. Służby mogły mieć dostęp do maili Morawieckiego i to wykorzystać.
  • Odpowiedz