Wpis z mikrobloga

@Polejmnie: Fetyszyzujecie tą Zajączkowską wklejając jej retuszowane i stylizowane foty, a później się dziwicie, że ktoś was od spermiarzy wyzywa

Widzieliście, żeby ktoś z wyborców innych partii tasował się do tego, że z ich partii weszła kobieta? Bo ja nie xD

Super jesteście zajebiści brawo wy( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Widzieliście, żeby ktoś z wyborców innych partii tasował się do tego, że z ich partii weszła kobieta? Bo ja nie xD


@Kiedys_Mialem_Fejm: Żadna inna partia nie jest określona mianem anty-kobiecej w sytuacji kiedy kobiety ją popierają i są w ich szeregach.

Ale was piecze ta konfederacja, spokojnie komuchy, idzimy po was :)
  • Odpowiedz
Konfederacja to takie konserwy że ho-ho. To są libki.


@Andrzej_Buzdygan: konfederacja koło libkow to nawet nie stała, włączając w to skrzydło memcena, które nieudolnie na takich próbuje pozować. Światopoglądowo to konserwy (konfederacja gietrzwałdzka, małżeństwa bez rozwodu, skrajne podejście do aborcji, mariaż z kościołem i "wolność tak, ale moje uczucia religijne są ważniejsze", szczucie na mniejszości) i ciężko temu zaprzeczyć. Gospodarczo to albo socjaliści (jak Bosak i paru innych z RN),
  • Odpowiedz
Ale was piecze ta konfederacja, spokojnie komuchy, idzimy po was :)


@KochanekAdmina: te komuchy są bardziej wolnościowe od konfy i czekają na was od 2014 kiedy pierwszy raz usłyszeli "tej siły już nie powstrzymacie" xD
  • Odpowiedz
Widzieliście, żeby ktoś z wyborców innych partii tasował się do tego, że z ich partii weszła kobieta? Bo ja nie xD


@Kiedys_Mialem_Fejm: W lewicowych mediach Konfederacja jest przedstawiana jako partia wroga kobietom, a Lewica odwrotnie. No i okazało się, że z Konfederacji do PE weszło więcej kobiet niż z Lewicy oraz więcej kobiet głosowało na Konfederację niż na Lewicę.
  • Odpowiedz