Wpis z mikrobloga

Jestem nu nowy, skąd taka popularność Greatone na tagu i dlaczego tak tanio? Jakieś badania tam wpadały ostatnio na białeczko? Bo coś podejrzliwy jestem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#greatone #silownia
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Dante15 tną pewnie na budżecie marketingowym i idą na zysk pochodzący z niskich marż i wysokich obrotów.
Smakowo te białka też nie są jakąś petarda. Dramatem nie są, ale jakimś topem bym tego nie nazwał. Natomiast stosunek jakości do ceny nadal jest top
  • Odpowiedz
@Anakee trudno mi powiedzieć bo nie stosuje z nich żadnych napojów, wiec typowe wykorzystanie -shake'a u mnie odpada.
Raczej dodaje je sobie do ciast, wiec szukam takich które mają najmniej wyrazisty smak, a smak sobie robię aromatami do ciast.
W tym wypadku biała czekolada się sprawdza całkiem dobrze. Ten sam smak również dobrze mi wchodzi do innego ciasta robionego na szybko z zelatyny, białka i wody.
  • Odpowiedz
@Anakee: Generalnie tutaj i na Pepperze zauważyłem, że największą popularnością cieszy się ciasteczko. Ja próbowałem poniśzych:

Ciastko - smaczne, dobrze się rozpuszcza, ale u mnie powoduje wzdęcia.
Biała czekolada - dobra, ale subtelna w smaku, teżdobrze się rozpuszcza, ale nie tak jak ciasteczko. Wzdęcia też były.
Banan - przypomina w smaku kaszkę dla dzieci, czyli w smaku ok. Rozpuszcza się najgorzej ze wszystkich (czasem muszę zeskrobywać ze ścianek blendera :P
  • Odpowiedz