Wpis z mikrobloga

Kurła. Będzie długo, ale TL;DR: cieszę się, że PSIG padło.
Ten screen to miód na moje oczy. Akurat w tym aspekcie jestem zawistny. Osiem lat budowania konta, wstawianie rzadkich torrentów, wypełnianie REQ, seedowanie zawsze powyżej ratio 1, udzielanie się na forum, shoutboxie. Osiągnąłem najwyższą rangę możliwą dla zwykłych userów bez płacenia im hajsu. Byłem wśród tylko 450 userów z taką rangą. Zaprosiłem 2 osoby mimo posiadania kilkunastu zaproszeń (później wyłączyli). Zaprosiłem jednego dobrego ziomka, z którym na co dzień pracuję, i jakiegoś Mireczka z wypoku, gdy mieli akcje zaproś bez konsekwencji, gdy chyba #btgigs padło. A te k---y: kyaryutek i reszta zbanowali mnie za zaproszenie "podobno" przewalacza. Prosiłem, pisałem w ticketach, żeby mi podali jego nicka, ale odpowiedzi nigdy nie uzyskałem. Kumpel, którego zaprosiłem, miał konto do czasu tej "awarii", a drugi miał się podobno nie liczyć. W tamtym okresie banowali wiele kont, które nie wysyłały donejtów. I jak się zapytałem, że wpłacę 200, to od razu się zgodzili na unban konta. Wtedy już wiedziałem, o co im chodzi. O to, że przez 8 lat wpłaciłem tylko 30 zł za pakiet dolby i wieczne konto. Więc teraz po ich entuzjazmie na moją propozycję wpłacenia 200 zł - ja po prostu nie zapłaciłem tym j-----m żebrakom. W dupie to miałem. Trudno było się pożegnać z tym trackerem, ale miałem alternatywne rozwiązania - pte, pt, zagraniczne. Dziś wyszło na moje.
#torrent #polishsource #oswiadczeniezdupy
ziemniac - Kurła. Będzie długo, ale TL;DR: cieszę się, że PSIG padło.
Ten screen to m...

źródło: Zrzut ekranu 2024-06-11 011859

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ziemniac: taaa, chłopcy se z PS zrobili maszynkę do robienia hajsu, a nie na tym piractwo polega ( ͡° ͜ʖ ͡°) czy dobrze, że padł, no nie wiem, konkurencja się zmniejszyła, ale z drugiej strony rosną jakieś inne torrentownie; na PS dobry był dział z ebookami i te zrzuty na materiały, które później lądowały na trackerze i tego trochę szkoda.
  • Odpowiedz
@dzyndzla: Dla mnie największym plusem było to ze był to tracker non ratio. Wystarczyło daną pozycję seedować przez okresloną ilość czasu i grało. A przy zakupie konta VIP nawet na to można było nie zwracać uwagi (co nie zmienia faktu że zawsze starałem się seedować tyle ile trzeba). Nie mam czasu bawić się w ratio, nie mam odpalanego laptopa 24/7 i niestety brakuje mi PS.
  • Odpowiedz
@ziemniac: ja mam ambiwalentny stosunek, staff byl rzeczywiscie bardzo "specyficzny" i zdarzylo mi sie przez lata dostac ze 2 bany za jakieś pierdoły typu vpn albo za to, że kilka razy odświeżyłem adres z plikiem logo strony (jakies autozabezpieczenie dziwne). Miałem ze dwie wpłaty u nich (chociaż nie z własnych pieniędzy) i zawsze sie starałem mieć dobre staty tzn wyseedować te minimum, bez szału ze wstawianiem, wstawek im kilka zrobiłem.
  • Odpowiedz
@ziemniac: może nawet ja byłem tym randomem co dostał zaproszenie, dostałem na wypoku zaproszenie przy tej akcji. Ja wyłapałem bana, bo ktoś odgadł mój klucz do RSS i zaczął ciągnąć w moim imieniu wszystko jak leci. Podobno, bo dostałem propozycję zdjęcia bana za hajs, a logi to se z d--y można wyciągnąć jakie się chce, kkthxbai. Teraz tylko nie mam źródła innego na wstawki z językiem dźwięku en/pl
  • Odpowiedz
Osiągnąłem najwyższą rangę możliwą dla zwykłych userów bez płacenia im hajsu. Byłem wśród tylko 450 userów z taką rangą.


@ziemniac: tez mialem, imo zadne osiagniecie zwlaszcza jak rozdawali BP za rsshelp to wystarczylo chciec i sie dalo izi

a co do banow to widze moja paranoja i niechec zapraszania randomkow (bo znajomi nie chceli) mogla mnie uratowac od niezasluzonego bana bo wyslalem tylko jeden raz smsa, a bylem od akcji
  • Odpowiedz
@ziemniac: Mireczku a masz może jakieś inne trackery godne polecania? niestety po upadku polishsource żadnego innego nie znam ( ͡° ʖ̯ ͡°) polishsource był jaki był ale po upadku trochę go brakuję jednak
  • Odpowiedz