Wpis z mikrobloga

MPK Łódź oszalało. Wystawia mandaty nawet jak się ma bilet. Kupowałam w aplikacji i trwało to może z pół minuty. W międzyczasie wsiadł kanar i jak porównał mój czas biletu i jego to stwierdził, że mamy tę samą godzinę na biletach i wypisał mandat. To jakiś obłęd. Bilet miałam, skasowany ZANIM kanar wsiadł do tramwaju, pytanie jak to udowodnić?
Możecie wyrzucić to w gorące, żeby nagłośnić sprawę?
I oni chcą zachęcić ludzi do komunikacji miejskiej. Śmiech na sali. Traktują ludzi jak oszustów. Mam do wyboru MPK albo auto wybieram auto.

#mpklodz #mandat #lodz #kanary #mpk
  • 115
  • Odpowiedz
Kupowałam w aplikacji i trwało to może z pół minuty. W międzyczasie wsiadł kanar [...] Bilet miałam, skasowany ZANIM kanar wsiadł


@Yenn_z-Wyspy7Slonc: Akcja mega słaba i coś takiego nie powinno być w ogóle legalnie ani dopuszczalne, ale mieszasz się w zeznaniach. Kanar wsiadł kiedy kupowałaś bilet, czy miałaś bilet skasowany ZANIM kanar wsiadł?
  • Odpowiedz
Dlatego właśnie samochód>MPK. Może i w MPK jest syf i śmierdzi a komunikacja się ciągle opóźnia albo nie przyjeżdża ale przynajmniej dostaniesz mandat jak chcesz kupić bilet.
  • Odpowiedz
@Yenn_z-Wyspy7Slonc: Mi też się zdarzyła identyczna sytuacja. Myślałam, że się odwołam, ale okazało się, że odwoływać się możesz tylko jeżeli masz miesięczny bilet, jednorazowy, czy to papierkowy, czy w aplikacji nie jest dowodem, bo mogłaś sobie skombinować po czasie od kogoś taki bilet ¯\(ツ)/¯ Na pytanie czy mogłabym uzyskać monitoring z autobusu bo siedziałam dokładnie pod kamerą więc nawet byłoby widać ekran mojego telefonu i moment gdy kupuję bilet odpowiedzieli,
  • Odpowiedz
@Yenn_z-Wyspy7Slonc: kanary w Łodzi takie som - mojej szwagierce i szwagrowi wystawili mandat, bo kupili bilet rodzinny (zwał jak zwał) ale nie jechali z dzieckiem, a na bilecie rodzinnym może jechać 2 dorosłych z dzieckiem xD
czyli dostali dwa mandaty bo jechali na zbyt drogim bilecie. Po odwołaniu się, umożyli im obie te opłaty
  • Odpowiedz
@asd1asd: ja często robiłem tak, że kupowałem u kierowcy bilet, ale wsiadałem ostatni albo w innych drzwiach i szedłem do niego kupić tak by zaczął już jechać. Stałem przy nim aż się nie zatrzyma, a że zazwyczaj jechałem 1 przystanek to wysiadałem bo nie kupie biletu na przystanku na którym wysiadam, a wcześniej nie kupie bo na przystanku na którym wsiadam nie ba biletomatu/kiosku, a w czasie jazdy nie można
  • Odpowiedz
@Andczej: Czyli jak się nie podpisze na tej "dodatkowej opłacie" to co wezwą Policje i ona mnie zmusi? przecież nawet Policjant nie może Ci kazać się gdzieś podpisać. pytam z ciekawosci
  • Odpowiedz
nie, nie są. Nie o Policje mi chodzi tylko o to ,że mogą Cię obciążyć bez żadnego podpisu, dowodu. Chory kraj
  • Odpowiedz