Wpis z mikrobloga

@dolor: Baba chce kopnąć starego w dupe ale stary był sprytniejszy i usidlił p0lkę na dobre.
P0lka nigdzie nie odejdzie bo to by oznaczało start wszystkiego niemal od zera a już jest starą babą i chad już nie przyjdzie.
  • Odpowiedz
  • 11
@o__0 @dolor

Chodzi o to że się chłop znęca psychicznie nad nią i dzieckiem (teraz już dorosłym). Pewnie fajnie byłoby Wam usłyszeć od własnego ojca że dzień dziecka powinno się obchodzić w ponury sposób, bo to pewnie o to chodziło, stary ma żal że się urodziła. Domyślam się że takie rzeczy wspomniana córka słyszała przez całe swoje życie.
  • Odpowiedz
via Android
  • 5
@L24D no to teraz rozumiem, nie wiem, u mnie nigdy nie było dnia dziecka, za to zawsze słyszałem "niedługo gówniarzu skończy ci się dzień dziecka!" taki paradoks trochę
  • Odpowiedz
  • 24
@dolor: Problemem takich wypowiedzi jak ta ze screenshota jest to że potrafimy je bagatelizować bo ktoś nie ma wystarczających umiejętności redagowania swoich myśli. To co jednak udaje się wyczytać z tego pozoru losowego zlepku może być równie bolesne jak niejeden dobrze napisany dramat
  • Odpowiedz
@L24D Równie dobrze mógł mieć na myśli to że ani on ani ich córka nie są już dawno dziećmi i stąd mógł wysnuć wniosek że ten dzień powinien być obchodzony bardziej jak dzień zmarłych. Dużo sobie w swojej wypowiedzi założyłaś i dopowiedziałaś, a stwierdzenie o znęcaniu się psychicznym jest w ogóle tezą z dupy wziętą.
  • Odpowiedz
@CheSlaw: Z pewnością fakty typu kobieta która pisze o błędach młodości i chęci opuszczenia męża, ucieczki z domu po 34 latach małżeństwa nie wskazują na problemy w tej rodzinie. To tylko moja dupa z której wyciągam śmiałe tezy.

założyłaś

dopowiedziałaś


Bardzo podobne założenie widzę u Ciebie, skoro próbuję to wytłumaczyć "złym mężczyzną" to na 100% muszę być kobietą xD
  • Odpowiedz
@L24D Założyłem że jesteś kobietą nie dlatego że próbujesz wytłumaczyć to "złym mężczyzną", ale dlatego że twoja wypowiedź jest pozbawiona logiki i oparta o uczucia i domysły.

To że im się nie układa jest chyba oczywiste. Natomiast zwróciłem uwagę na to że z góry założyłaś że jest to wina znęcania się psychicznego tego kolesia i że głupi żart jaki rzucił na pewno ma podtekst że żałuję się się mu urodziło dziecko.
  • Odpowiedz
@dolor Sprzedać mieszkanie i kupić auto xD A myślałem że tylko kuzynka mojej starej jest taka tepa że sprzedała działkę i kupiła drzwi i okna do domu xD

Dzisiaj za tą działkę miałaby wielki dom lub 2 mieszkania xD
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Krzysztof53647 w komentarzach inne baby potwierdzały, że też tak zrobiły. Co trzeba mieć w głowie? Jednak dach nad głową to dach nad głową, a nie samochód, czyli zabawka na chwilę.
  • Odpowiedz
@dolor: bo jeśli kobieta odziedziczyła mieszkanie, i POZNIEJ weszla w związek małżeński, to mieszkanie jest tylko jej własnością po rozwodzie, ale jeśli to mieszkanie sprzedała, to pieniądze ze sprzedaży wchodzą jako wspólne dobro małżeństwa, które podlega podziałowi.
  • Odpowiedz
bo ktoś nie ma wystarczających umiejętności redagowania swoich myśli


@L24D: dobrze napisałeś (wręcz niespotykana empatia jak na wykop) ale trudno się dziwić, że tamten komentarz brzmi absurdalnie i śmiesznie.
  • Odpowiedz