Wpis z mikrobloga

@Ka4az: Nie chcą wychodzić z unii tylko reformować,

przybliżeniu się do Rosji


Aleś wymyślił oni jako pierwsi pojechali na granicę jak zaczęłą się wojna hybrydowa i pierwsi o tym zaczeli mówić żeby bronić granic, byli za murem na granicy.

wywaleniu wszystkich imigrantów


I bardzo dobrze

zaostrzeniu aborcji


Bardzo dobrze oni chcą by się rodzili Polacy a nie ściagac obcych nam kulturowo ludzi ze wschodu i południa
  • Odpowiedz
@Stabilizator XD i już niestety wiadomo, że w twoją główka jest zbyt mała by ogarnąć to, że jako państwo potrzebujemy:

- imigrantów zarobkowych (Ukraińcy są nam najbliżej i najłatwiej z asymilacją),
- łatwiejszej aborcji

Obie te sytuacje są powiązane z niską dzietnością i wymieraniem społeczeństwa, niestety tak jak myślałem, głosujesz na partię, która jest przeciwko temu, ale jednocześnie krzyczy „POLSKA” - tylko, że w takiej sytuacji kolego w Polsce będzie coraz mniej
  • Odpowiedz
@r4vix
Jeden z trzech liderów konfederacji:
-jako jedyny poseł był przeciwko rozszerzeniu nato https://www.rp.pl/polityka/art36667271-glosowanie-ws-akcesji-szwecji-i-finlandii-do-nato-przeciwko-grzegorz-braun

-zaprosil młodzieżówkę afd do Sejmu (partia która jest za normalizacja stosunków z Rosją oraz odbudowa ns2,partia ta ma również w szeregach polityków głośno mówiących o potrzebie rewizji granicy wschodniej Niemiec) https://www.google.com/amp/s/dorzeczy.pl/amp/436381/grzegorz-braun-w-ogniu-krytyki-zaprosil-mlodziezowke-afd-do-sejmu.html

-wcześniej już wspomniane zdjęcia z wydalonym szpiegiem
  • Odpowiedz
@Stabilizator

@nam3less: Oj jak piecze oj jak piecze

Piecze niw piecze, ale co dobrego daje glosowanie na Konfederację, oprócz manifestowania sprzeciwu wobec największych rządzących partii? Ktoś by chciał ich u władzy kiedyś tak serio?
  • Odpowiedz
@Ka4az: Ty masz kapustę

Nie potrzebujemy migrantów. Przez unie i otwarte granice nastąpił znaczny odpływ Polaków za granicę musimy ich ściągnąć z powrotem a nie sciągać obcych nam ukrianców czy inne nacje bo to tylko zasiedlamy Polskę obcymi nacjami co jest szkodliwe dla Polski.

- imigrantów zarobkowych (Ukraińcy są nam najbliżej i najłatwiej z asymilacją),

- łatwiejszej aborcji


Obie te sytuacje są powiązane z niską dzietnością i wymieraniem społeczeństwa,


Xd ale
  • Odpowiedz
@ostatniebydle: @Stabilizator sam byłem za Korwinem, bo może był trochę powalony i gadał od rzeczy ale listy wyborcze były względnie normalne, ale teraz konfa to już totalne gówno, zbieranina płaskoziemców, przeicwników 5G, antyszczepów, do tego katotalibańskich świrów. Nie da się ukryć, że jest w tym taktyka, bo spora część społeczeństwa nie jest zbyt błyskotliwa i mają oni tutaj takich sobie podobnych świrów, więc na jakies tam minimum głosów się uzbiera. No
  • Odpowiedz
@Ka4az: Ja pienie ja wiem ze ty jesteś narodowosci europejskiej


@Stabilizator: nie. Z wami po prostu wystarczy chwilę porozmawiać, a jak już nie idzie po waszej myśli to zaczynacie obrażać:

usmiechnieci, fajnopolaku, europejczyku

XDD

po prostu śmiejemy się z takich czubków jak Wy ;)
  • Odpowiedz