Wpis z mikrobloga

  • 26
@Stabilizator

@nam3less: To znaczy ty wyrosłeś bo ci PIS i PO dali zasiłki na dziecko i 13 emeryture co nie?


Przecież konfederacja jest w dużej części za socjalem, nieźle znasz partie na którą głosujesz xDD
  • Odpowiedz
@Stabilizator: no piecze, że naiwni nastolatkowie wybrali prorysjskie i antyunijne osoby do pełnienia funkcji w unii. Można się śmiać i unia ma swoje wady ale nawet nie chce myśleć w jakim gównie byśmy byli gdyby nie unia
  • Odpowiedz
Korwin był jaki był ale chociaż trzymał ich pod progiem


@nam3less: w zasadzie to prawda.
Inna kwestia, że wyszli spod progu jak dokoptowali sobie narodowców, to tylko pokazuje jak bardzo elektorat ceni sobie wolność gospodarczą a jak zamordystyczny katotaliban xD
  • Odpowiedz
@Stabilizator

I nie prorosyjskie tylko propolskie osoby. Dosć tego lewackiego szaleństwa


Myślałem, że propolskosc polega na tym, że zależy komuś na naszym państwie. Jak widać sie myliłem XD
  • Odpowiedz
  • 3
@Stabilizator sam "sukces" nie piecze. Piec to mnie będzie, gdy wejdą w koalicję z PiS.
Na TV Republika wczoraj były rozmowy, że gdyby to były do parlamentu, to PiS i konfa miałaby 243 mandaty. To już by mnie piekło.
  • Odpowiedz
  • 11
@Stabilizator dokładnie tak jest mordeczko, dlatego zależy im na porzuceniu unii, przybliżeniu się do Rosji, wywaleniu wszystkich imigrantów (tych pracujących Ukraińców), zaostrzeniu aborcji i reszcie. To jest idealny sukces nie na zwiększenie pozycji Polski tylko na zniknięciu z mapy :)
  • Odpowiedz
@greenbong: mam pytanie kanapowy politologu. na jakiej podstawie stwierdzasz że ktoś jest prorosyjski? dasz jakieś... dwa przykłady? bo jeden to za mało a więcej nie ma sensu. daj dwa, tylko takie konkret 100% prorosyjskości. z góry dziękuję za pomoc
  • Odpowiedz