Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mirasy, rozglądam się za autem do 160k brutto do wzięcia w #leasing. Ostatnio powiększyła się rodzina i autem jeżdżę dużo w trasy, bo ma służyć zarówno zawodowo (handlowiec) jak i jako auto rodzinne. Dlatego istotne jest, żeby było to kombi, ewentualnie SUV, ale SUV raczej tak średnio bo spalanie też ma znaczenie.

Rozważałem m.in Toyote Corolla, Kia Ceed SW i Hyundai i30 SW. Warto rzucić okiem jeszcze na coś innego?

Macie jakieś propozycje? Co polecacie, żeby dobrze się sprawdziło w takiej roli? Może sami jeździcie czymś fajnym? Z góry dzięki za pomoc!

#motoryzacja #samochody #rodzina #leasing #pomocy #kiciochpyta #auto #jakieauto



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 6
  • Odpowiedz
A co tu jest do polecenia, corolla to max na co cię stać, może octavia ewentualnie. Pewnie toyota tansza w eksploatacji.

Skoro prestiżu i tak nie będzie to może jednak coś starszego w LPG?
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: nie potrzebujesz koniecznie kombiaka. Obczaj octavie liftback.

Suv w tej cenie będzie miał najmniejszy bagaznik, wg mnie bez sensu.

Kup to co Ci się podoba, bo będziesz żałował. Na pewno jak jeździsz dużo w trasy, to hybryda nie będzie miała przewagi nad benzynowcem.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim ja mogę zaproponować modele, które mamy jako Alior Leasing w sprzedaży: Opel Astra 1.5 diesel manual 130 KM 2023 za 109999 zł brutto, Ford Focus 1.5 ecoblue automat 115 KM 2024 za 108700 zł brutto, 308 SW automat 130 KM 2023 119500 zł brutto. Za 158 260 zł brutto mam Tiguana 150 KM automat 2023 - modele tylko w finansowaniu Alior Leasing
  • Odpowiedz