Wpis z mikrobloga

Pierwszy raz w życiu pod wpływem Zielonej Granicy, Kurdej-Szatan i innych postaci zdecydowałem się posmarować bułeczki Konfiturą i od razu stała się trzecim najpopularniejszym smarowidłem w Polsce…

Przyjemnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#wybory
  • 17
  • Odpowiedz
@Tywin_Lannister więc mówisz, że się nalykales propagandy i zasmakowała? No jakoś nie jestem zaskoczony, za to trochę beka, że się tym chwalisz xD

Spoko, nie każdy człowiek musi się rozwijać. Patrzcie dzieci - nie tykajcie tego szamba, bo was zmiecie z planszy.
  • Odpowiedz
@Tywin_Lannister a jak tam w życiu prywatnym? Współżycie jest? Pamiętaj żeby stosować się do zasad wyznawanych przez Twoja partie. A jak tam kazanie w kościele? Podobało się? Pamiętaj że prawdziwa władza nie jest na Kremlu czy w Berlinie. Watykan to jest prawdziwa siła
( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@stdmat: "to się nie liczy bo AEAEAEEEE KO" xD

przypomnij mi kiedy PO robiło całym klubem fikołki by bronić przestępców z pis? Czy głosowali przeciw odebraniu immunitetu Ziobry i Kaczyńskiego? Tyszka, Wipler, mówią panu coś te nazwiska?

I na koniec, *czy Korwin kłamał* mówiąc że szykowała się koalicja konfederacja+pis?
  • Odpowiedz
@assninja

Czy głosowali przeciw odebraniu immunitetu Ziobry i Kaczyńskiego?


Jedyne głosowanie w sprawie odebrania immunitetu Ziobrze odbyło się w 2015 gdy Konfy nie było w sejmie, ignorancie. Zabrakło pięciu głosów bo kilkunastu posłom, m.in Sikorskiemu, nie chciało się przyjść na głosowanie. W poprzedniej kadencji było głosowanie o wotum nieufności i wszyscy posłowie Konfy głosowali za. Podziękuj Radziowi, że Ziobro dziś nie siedzi.
  • Odpowiedz
Co do Kaczyńskiego rozumiem, że według ciebie przed sądem za nieprzychylne słowa o Polakach powinni stanąć Janda, Sthur czy Gretkowska?


@stdmat: w analogicznej sytuacji gdy chodziło o Scheuring-Wielgus (głosowanie 58, w 53 posiedzeniu), to ci sami którzy głosowali za odebraniem jej immunitetu (np. Winnicki i Bosak) wstrzymali się w głosowaniu o Ziobre (głosowanie 213, 79 posiedzenie) i Kaczyńskiego (głosowanie 164 w 81 posiedzeniu).
  • Odpowiedz
@assninja: To nie były analogiczne sytuacje bo w kwestii Wielgus nie chodziło o jej wypowiedzi. Analogiczną sytuacją by było gdyby Kaczyński zakłócał marsz LGBT.
  • Odpowiedz