Wpis z mikrobloga

#kononowicz #szkokna17 #us17 #lateksy #centaurzbielska #sradek #bielskiczlowiek
Gdyby ktoś z okuratnych tagowiczów nie wiedział lub nie pamiętał, to w 2021 roku Sławcio miał tutaj konto o nazwie @emilian, z którego ciągle sączył jad.
Był znienawidzony przez większość użytkowników za zaśmiecanie tagu, a uciekł dopiero, gdy go zdemaskowano. Tak sobie jakoś nietypowo wtedy upodobał obrazki z Muminków i tak jakoś nietypowo dzisiaj inny nielubiany tagowicz @CzikaKiri pokazał,
że ma te same upodobania. W dodatku widać, że broni zaciekle lateksowych interesów i zgłasza z równie wielką pasją, co jego poprzednik. Jak dla mnie, wnioski nasuwają się same. #patostreamy
Image546 - #kononowicz #szkokna17 #us17 #lateksy #centaurzbielska #sradek #bielskiczl...

źródło: IMG_20240609_000455

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • 8
@CzikaKiri: Marian? To ten, co skończył tylko podstawówkę, nie miał kolegów, bo był nietypowy, zamykał żonę na klucz w pokoju, wąchał gacie Majora, zakładał aplikacje szpiegowskie, kamery, robaczki i podsłuchy, a do tego zaciągnął kredyt na fotowoltaikę i teraz nie ma jak go spłacać? To ten cuckold, który udawał hejtera, siedział w czapce i szaliku w domu przy trzydziestu stopniach i nagrywał Suchodolskiego w hotelowej łazience? To ten pijak, który wyzywał
  • Odpowiedz
Marian? To ten, co skończył tylko podstawówkę, nie miał kolegów, bo był nietypowy, zamykał żonę na klucz w pokoju, wąchał gacie Majora, zakładał aplikacje szpiegowskie, kamery, robaczki i podsłuchy, a do tego zaciągnął kredyt na fotowoltaikę i teraz nie ma jak go spłacać? To ten cuckold, który udawał hejtera, siedział w czapce i szaliku w domu przy trzydziestu stopniach i nagrywał Suchodolskiego w hotelowej łazience? To ten pijak, który wyzywał ludzi w
  • Odpowiedz
@Image546: pięknie przerypał rozprawę którą sam założył - aż się wtedy uwaliłem alko, bo miałem co świętować (to była jedna z wielu dobrych wieści tego dnia!). Wątpię że to czakakiri to sławuś - to fararka na drugim fejku. Miniatury podobne, styl pisania podobny, morda opuchnięta podobna xd
  • Odpowiedz
A tak na główny temat, to jeden obrazek z Muminków to chyba jednak trochę słaba poszlaka


@Wszebor: styl i tematyka wypowiedzi też podobne. Non stop siedzi na tagu i wyczuje każdego bąka choćby w ułamku odnoszącego się do lateksiarstwa i od razu do tego przyleci jak mucha do gunwa
  • Odpowiedz
  • 2
@Wszebor: No właśnie ja myślę, że Sławek wcale nie umie udawać. Tyle razy się ścierałem z nim jako Emilianem, że widzę masę podobieństw. Schemat działania ten sam, styl postów ten sam, używa takich samych zdrobnień, które w jego opinii mają kogoś postawić niżej od niego. Jest szansa, że się mylę, ale mam dość mocne przeczucie.
  • Odpowiedz