Wpis z mikrobloga

Kupiłem dziś synowi (lvl7) #minecraft
Tyle było pie%#$@enia z tymi kontami Microsoft i pozwoleniami rodzicielskimi, że hohoho i jeszcze trochę.
Nie dziwie się, że ludzie pirata wolą pobrać.
#gry #microsoft
  • 14
  • Odpowiedz
@kidi1: Oj tak, kupiłem też na tym syfie windowsowym, i kurła, ileż problemów było by poinstalować modyfikacje i ENB i żeby jeszcez działąły, to głowa mała. Ale tak naprawdę to największy problem miałem z samym pobraniem gry na tym ich syfiastym sklepie, bo... Kurła po kupieniu zamiast przejść mi do biblioteki i pozwolić mi zainstalować, to uporycziwe kierowało mnie bez przerwy do sklepu i tam pisało tylko kup... sklep nie mógł
  • Odpowiedz
  • 3
@bary94pl: Tak i jeszcze trzeba było pobrać aplikację XBox zalogować się do niej, później Launchera Minecraft a później dopiero pobrać grę. Córka właśnie prosi mnie o to samo, ale dzisiaj już mam tego dość.
  • Odpowiedz
  • 0
@kidi1
Minecrafta używam w gamepassie, ogólnie cudem jest, gdy na PC włączy się bez problemu - zawsze jakiś problem zgodności czegoś z czymś. Ale ostatnio był hit, jako że nie dało się zweryfikować mojej tożsamości i ze względów bezpieczeństwa następowało wylogowanie z konta. Po zalogowaniu znów ten sam problem i znów wylogowanie.
Do tego oczywiście zabawy z Launcherem.

No generalnie syn nie jest w stanie sam odpalić Minecrafta na komputerze.
  • Odpowiedz
@kidi1: a jak dzieciak zacznie ogarniać to jeszcze stwierdzi że wersja bedrock to gówno i on chce jave, i tlaunchera bo tam są mody :P

przerabiane
  • Odpowiedz
  • 0
@szuineg gościu, kiedyś było prościej, pobierało się grę, odpalało cracka i działało, a teraz nie dość, że trzeba płacić, to jeszcze jakieś weryfikacje, jakieś coś, no bez sensu ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 0
@szuineg: A jak ty połączyłeś instalację minecrafta, która jest o wiele bardziej skomplikowana niż na innych platformach z boomerstwem... i do tego jeszcze z bordo i przyszłość mojego syna. Tak, dorób sobie jeszcze teorie. Przy odrobinie szczęścia też będziesz boomerem.

Tak przy okazji, raz na zawsze zapamiętaj jak się zostaje bordo na tym portalu.
Wstawiasz ciekawe znaleziska.
Mirki doceniają i wykopują. (bardzo prawdopodobne, że też to robiłeś)
Znaleziska są na głównej
  • Odpowiedz
  • 0
@szuineg: Też nie wiem po co wspominałeś o bordo i w ogóle po co się ładujesz z butami w tą rozmowę, ale w sumie gówno mnie to obchodzi. Dwa kliki i Cie nie ma.
  • Odpowiedz
  • 1
@Majku_: On jest ekspertem bo ma konsolę i komputer, więc musi to jakoś okazać. A, że w domu go nie doceniają to musi się wykazać tutaj. To jest hacker w ogóle bo udaje Nigeryjczyka żeby taniej grę kupić :)
  • Odpowiedz
  • 0
@kidi1 ech, widzę, że jakaś gruba dyskusja tu poszła. Szkoda czasu na przepychanki w internecie :)
Ale no... Często bywa tak, jak mówisz. Co zrobisz, jak nic nie zrobisz ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz