Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Prawda jest taka że kobiety wolą gościa który nigdy nie miał kontaktu z kobietami od diviarza. Chodzenie na divy to upadek moralny dla chłop i źródło chorób. Oczywiście zaraz jakiś spermiarz napisze że ma potrzeby ale to stawia w jeszcze gorszym świetle bo po co kobiecie facet który nie umie zapanować nad swoim popędem? w każdym razie nie ma nic gorszego niż diviarze.

#przegryw #roksa #divyzwykopem #seks #blackpill



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Prawda jest taka że kobiety wolą gościa który nigdy nie miał kontaktu z kobietami od diviarza.


@mirko_anonim: cope, dla kobiet prawiczek to największy kaleka a do div przyznawać się nie musisz. Na czoło pieczątki nie dostajesz. Powiesz że miałeś w przeszłości kilka onsów/fwb to laska będzie cała w skowronkach że ty taki obrotny i inne cię chciały.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim prawda jest taka, że baby chcą atrakcyjnego faceta. Jak jesteś atrakcyjny, to dla sporej części możesz być dziwkarzem, przemocowcem, debilem, narkomanem i cały czas rozglądać się za innymi dupami, a dla niektórych nawet gwałciciel czy pedofil jest spoko, jak ładny.

Jeśli zaś do atrakcyjności wliczamy pewność siebie, to lepiej już mieć doświadczenie z babami za hajs, niż potem się zastanawiać, dlaczego ta dziurka to tak nisko jest i trzesc się
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Kim ty człowieku jesteś że mówisz komuś że jest gorszy bo coś tam? Na pewno piłkarze zarabiający w rok więcej niż ty przez całe życie, którzy chodzą na dziwki poczuli się teraz urażeni, że nie ma nikogo gorszego niż diviarze XD Przestańcie wtykać nochala w nieswoje sprawy i w to na co ktoś wydaje pieniądze.

O ile facet nie jest turbo-chadem 15/10 z kasą, to nie masz szans na pukanie losowych lasek na pierwszym spotkaniu w ciągu 1 godziny od poznania się, zostają ci tylko dziwki jeśli masz chęci żeby brać różne dziewczyny szybko i łatwo bez podchodów, inaczej musisz w jakiś sposób poświęcić albo czas, albo pieniądze, albo oba. Takie są fakty.

Moralność nie istnieje, istnieje tylko prawo którego się przestrzega, w Polsce prostytucja jest legalna więc mogę korzystać bo mi się tak podoba i tyle. W dupe sobie wsadź swoją moralność która nic nie daje, niech żyje hedonizm oraz sodoma i gomora. Źródło chorób? Ciekawe, chodze pare lat i nic nie złapałem, prostytutka mająca choroby to tak jak samochód który ma #!$%@?ą skrzynię biegów, jeśli nie walisz tirówek przy ekspresówkach i zakładasz gumę do orala/klasyka i się nie całujesz to większe szanse masz na wypadek samochodowy niż złapanie syfa. Oczywiście, jeśli już byś złapał HIV, to zostanie ci na całe życie, ale z lekami będziesz żył. Jakieś chlamydie i rzeżączki wyleczysz antybiotykami w 10 dni XD straszne.
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 1
Anonim (nie OP): Tymczasem typiary na datezonach jeżdżą na gangbangi mając 20 lat xD
Znam takie przypadki, a dzisiaj tinder i kluby bdsm, imprezy swingersowe
A ty się baw w Lewandowskiego i poniżaj rozliczając z korzystania z najstarszego zawodu świata przy dzisiejszej medycynie i rynku matrymonialnym gdzie jeden typ może mieć w miesiąc setkę partnerek seksualnych i grzyba, typiara to samo, a ty trzy lajki na portalu randkowym, jeden ghost
Siedź i wal konia tracąc potencję i młodość zamiast sprawiać sobie przyjemność i chodzić do badanej się profesjonalistki xD
Tymczasem w klubie typiara zrobi ci palę i złapiesz rzeżączkę, nie wolno faceciku seksiku, to nie dla ciebie
To dla nas kobietek i naszych
  • Odpowiedz
Tymczasem typiary na datezonach jeżdżą na gangbangi mając 20 lat xD


@mirko_anonim: niektóre to ledwo po 18. Z jednej strony, róbta co chceta, ale ja sobie nawet nie chcę wyobrażać, co one mająw głowie.
  • Odpowiedz