Wpis z mikrobloga

  • 0
@kopytakonia: odezwał się ekspert który gówno wie i widział, klepie kilkaset postów dziennie z nudów bo nikogo nie ma, ja przynajmniej mam żonę i dziecko więc trochę o życiu wiem a ty pruszczaty gnojku ogarnij się bo skończysz jak @WuDwaKa
  • Odpowiedz
@Instynkt jakby ci się chciało zajrzeć przed te kilkaset postów to zobaczyłbyś że to jedyny raz a tak to zazwyczaj piszę tu raz na miesiąc raczej jestem biernym czytającym, a co do wieku to niestety się mylisz, ale w sumie nie oddałbym powrotu do beztroski gdybym wiedział że będę jednocześnie pryszczaty. To mi przypomniało że skończył mi się krem i muszę zamówić heheh
  • Odpowiedz
@Instynkt a na polowe tematów o których się wypowiadałem w ostatnich kilkunastu komentarzach rzeczywiście nie mam bladego pojęcia, ale zabiło czas więc plan udany. O dziwo jesteś druga czy trzecia osoba która się rzeczywiście zesrała o to, miłym zaskoczeniem był fakt ze Mirkom się chciało tłumaczyć mi zazwyczaj jak jest faktycznie, więc mimo że nie interesował mnie temat dany to czytałem żeby ich klikanie nie poszło na marne
  • Odpowiedz