Wpis z mikrobloga

Przecież ferrarka ma pewnie wysokie stawki. Teraz #!$%@?ł galę z własnej winy, więc pewnie grosza nie dostanie za tą stypę z konf.
Więc teoretycznie clout miało trochę budżetu do wykorzystania.

Czemu więc postanowili zaoszczędzić jeszcze bardziej i na zastępstwo wybrali tego darmowego idiotę? xd

Natan sam mówił, że zawalczyłby za pół darmo (czyli pewnie mniej niż frajeri), a cios to tam i tak pewnie występuje za 1000 zł + dwa tureckie swetry xd

Więc bez problemu szłoby zestawić natan&cios vs denis - przynajmniej by to jakiekolwiek emocje wzbudzało na gali.
A teraz to w sumie #!$%@? wie, po co te ppv kupować. Żeby natan vs alfons zobaczyć? Trochę mało xd

#famemma
  • 7
  • Odpowiedz
@swiadekkoronny: Ale ty wiesz, że Ferrari nigdy nie miał walczyć? Cały wykop o tym trąbił, Denis, Bu i Parke o tym mówili, dostał pewnie trochę hajsu za nakręcenie co też zrobił #!$%@? i się wykręcił. Pewnie miał być inny powód ale przez leaki matka dostała raka.
  • Odpowiedz
@Tabasco666: Gdyby Adrian Cios dostał za ten pojedynek więcej niż dwieście tysięcy, to już mógłby otwierać szampana. Naprawdę zbyt często przecenia się to, ile niektórzy we freakfightach zarabiają.
  • Odpowiedz
@Potifara: Pewnie tak, tylko oni w takiej sytuacji myślą, że są jedynym ratunkiem dla federacji i rzucają niebotyczne kwoty. Nie widzę innego wytłumaczenia, że z co najmniej 10 lepszych rywali, gdzie prawie każdy zgłaszał gotowość, wybrali Pasternaka, o którym nie było mowy.
  • Odpowiedz
@Tabasco666: Zgadza się. Dlatego między innymi nie ma pojedynku Normana Parke'a z Denisem Załęckim. Dość wygórowane oczekiwania finansowe plus brak porozumienia na linii wyboru zasad tego starcia. Zawalczą ze sobą, ale zdecydowanie szybciej w organizacji FAME niż CLOUT.
  • Odpowiedz
@swiadekkoronny: Bo Ty nie rozumiesz. Nie dali tych lepszych zestawień, bo one mają potencjał i zostałby on nie wykorzystany. Został tylko dzień do gali. Te walki typu: Marcon x Cios, Wielki Bu, wolą zorganizować na jednej z następnych gal, gdzie zrobią im pare programów, konferencje, itd.
  • Odpowiedz