Wpis z mikrobloga

Gdy stał u mechanika, w aucie rozładował się akumulator, jak czekało na odbiór, nie dało się otworzyć. Wezwał awaryjne otwieranie za 350 zł i dzisiaj odebrałem auto. Akumulator został naładowany. Teraz kluczyk otworzył dopiero za trzecim razem, sprawdziłem miernikiem i napięcie skacze od 0 do 12.7 na wyłączonym. To normalne dopiero co po naładowaniu akumulatora czy jest niesprawny?

#samochody #opel #auto #mechanikasamochodowa #mechanika
  • 8
  • Odpowiedz
@myszka231 nie moze ci skakać od 0 do 12, albo masz kiepski miernik albo go nie umiesz obsługiwać albo jedno i drugie. I co ty serio zapłaciłeś za awaryjne otwieranie 350zł? Przecież to nie twój problem ze mechanik idiota. Szkoda słów by to komentować.
  • Odpowiedz
  • 0
@sberatel miernik dobry, bo używałem wcześniej i działał dobrze. Teraz auto się rozładowało i nie mogę go znowu otworzyć. A dopiero rano odebrałem od mechanika i chciałem jechać trasę. Mechanika już nie ma, a w przyszłym tygodniu ma urlop
  • Odpowiedz
@myszka231 mam rozumieć że wiedząc że masz kiepski akumulator i nie możesz otwierać mechanicznie drzwi ty go zamknąłeś i liczyłeś na cud? Człowiek uczy się całe życie a nauka kosztuje. Nie trzeba być geniuszem by podjechać do serwisu z akumulatorami albo pierwszego lepszego elektryka, który przyrządem w 20 sekund ci sprawdzi akumulator czy jest dobry.
  • Odpowiedz