Wpis z mikrobloga

@Lambo994: a no tak..napisali oświadczenie - to musi odzwierciedlać rzeczywisty stan rzeczy, tak było...jeszcze onet to napisał to na pewno musiało tak być można się rozejść.
  • Odpowiedz
@fff112: aha, czyli jak ONET napisał o tej sprawie jako pierwszy i jedyny to wtedy jest ok (sprawa rozdmuchana, pisowcy cytują onet), ale ja onet publikuje też oświadczenie szpitala to wtedy już nie jest ok?

ładne dobieranie sobie narracji
  • Odpowiedz
  • 8
@fff112 Ano tak. Ktoś wrzucił losowego screena, który rozgarnięta osoba spreparuje w 10 minut. Nikt poważny tego nie potwierdził, ale lata sobie po Internecie. To musi być prawda xD
  • Odpowiedz
a no tak..napisali oświadczenie - to musi odzwierciedlać rzeczywisty stan rzeczy, tak było...jeszcze onet to napisał to na pewno musiało tak być można się rozejść.


@fff112: po necie latał screen z konwersacji na komunikatorze, gdzie było że żołnierz umarł przed czwartkiem, ale go podtrzymują do piątku żeby informacja o śmierci nie wyszła przed ciszą wyborczą. jak widać życie zweryfikowało te teorię spiskową, bo stwierdzono zgon wczoraj i informacja poszła od
  • Odpowiedz
@Logan00: @Lambo994 Nawet mnie nie przekonujcie bo i tak wszyscy wiedzą jak było, możecie sobie pisać i szczekać a to obecna władza tak broniła tych co teraz zabijają polaków.
  • Odpowiedz
  • 19
@Bujak No spadło i ma bana, ale co z tego? Przez 14 h wisiało jak gdyby nigdy nic, pisowskie i konfederackie trolle siały dezinformację. A tysiące niezorientowanych Mariuszy i Anetek po przeczytaniu takich fake newsów wzięły go za prawdę myśląc "comś jest na rzeczy". Moderacja ma tempo działania wolniejsze od Explorera. Dlatego trolle mają tu takie pole do działania.
  • Odpowiedz
@Lambo994: Ten kraj jest nieprzygotowany na wojnę hydrydową. Zwłaszcza w przypadku, kiedy ostatecznie ten co krzyczy najgłośniej ma najwięcej w tym zasług u ruskich służb.
  • Odpowiedz
  • 6
@fff112

@Lambo994: a no tak..napisali oświadczenie - to musi odzwierciedlać rzeczywisty stan rzeczy, tak było...jeszcze onet to napisał to na pewno musiało tak być można się rozejść.


A jak Onet napisał o aferze, to wszystko prawda tak? Weź typie użyj w koncu resztek mózgu jakie ci się zostały i zastanow się 10 razy aby na pewno myślisz logicznie xD
  • Odpowiedz
  • 2
@fff112

@Logan00: @Lambo994 Nawet mnie nie przekonujcie bo i tak wszyscy wiedzą jak było, możecie sobie pisać i szczekać a to obecna władza tak broniła tych co teraz zabijają polaków.


A dobra, zapomniałem że jesteście sekta i jakby Kaczyński ci naplul w mordę to byś powiedział, że to Tusk xDD
  • Odpowiedz
@deziom: nie gorączkuj się i tak wiadomo o co tam chodzi, ośmieszyła się obecna władza, putin z łukaszenką się tam ładnie cieszą
  • Odpowiedz
  • 3
@Lambo994 @fff112 @Logan00 @deziom

Sam Stankiewicz (Onet) powiedział w Stanie Wyjątkowym że już w środę wieczorem dostał info ze Zolnierz nie żyje.
A wczoraj rano przed konfą Kosiniaka już miał info z kilku źródeł że nie żyje.
Wiec Kosiniak leciał #!$%@? albo nie wiedział. (Wybrać gorsze)
  • Odpowiedz