Wpis z mikrobloga

Ciekawie to rozegrali w tym roku z tym superaltruistą, jeżeli chce się zdobyć ten tytuł to nie będzie można dostać kuponu na 50zł jezeli dobrze liczę bo max w grze to 7900, altruista 1100 do oddania a kupony na 50zł po 7050pktów są
#multisport #letniagra
  • 67
  • Odpowiedz
haha a to dziady, nie kalkulowałem tego bonu, btw myslalem ze jest mniej punktów do zdobycia i ze za mniej kupon jest
  • Odpowiedz
@Anonymous01:
Właśnie miałem pytać czy ktoś przeliczył ile punktów można dostać maksymalnie. A wliczyłeś medale, o one chyba też dają jakieś punkty? Możesz podesłać podsumowanie ile punktów za co jest jak masz to zobaczymy czy dobrze policzyłeś.
A najlepsze, że jest limitowana ilość punktów jakie można oddać w sumie, więc w teorii ktoś może nie być w stanie zdobyć tego medalu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@Mysciak: Medali nie wliczałem, one pośrednio dają punkty jak ma się ich konkretną ilość 10/20/30. Nie mam żadnego podsumowania, bo odpaliłem sobie regulamin i na kalkulatorze wszystko dodałem
  • Odpowiedz
@stefan-trzcina: Czyli będzie możliwe odebranie bonu 50zl.
Pamiętam w latach poprzednich, że pod koniec to już brakowało voucherów, czy też nie było możliwości przelać pkt na cele charytatywne. Także, bon 50zl wystarczy. Słuchawki prawie pewne, dla osób aktywnych. Zegarek to już będzie zależeć od szczęścia na pojedynkach.

Ktoś z Was ma już pojedynek za sobą?
  • Odpowiedz
@Eriksen: Zdecydowanie można. Pytania się powtarzają? Bo nie pamiętam jak to wyglądało wcześniej.

Jutro bądź też w niedzielę, ogarnę pojedynek z konta brata. Więc wtedy będę mieć jeden zestaw pytań.
  • Odpowiedz