Wpis z mikrobloga

Mirki Chce kupić pierścionek zaręczynowy - jako, że mam w "spadku" trochę złotej biżuterii wpadłem na pomysł przetopienia tego co mam i stworzenia czegoś nowego. Czy taki pomysł jest lepszy aniżeli kupno nowego pierścionka? Czy straty z tytułu przetopienia są dość znaczące?
Dodatkowo jeśli znacie fajne miejsce w #poznan gdzie wykonam tego typu usługę to proszę o polecajke ( ͡º ͜ʖ͡º)

#zareczyny #pierscionekzareczynowy #bizuteria #pierscionek #slub #zloto
1mnew - Mirki Chce kupić pierścionek zaręczynowy - jako, że mam w "spadku" trochę zło...

źródło: pierscionki-zareczynowe-savicki_2

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@1mnew: mega polecam w Poznaniu DESS na Świętym Marcinie. Ci jubilerzy prowadzą zakład od kilkudziesięciu lat. Jakiekolwiek zmniejszenia, polerki itd masz w cenie jak zrobisz biżuterię u nich. Fakt faktem pierścionka zaręczynowego tam nie robiłem (bo ich jeszcze nie znałem), ale obrączki już tam robimy i też przetapiamy złoto :) Jeżeli masz w spadku jakąś biżuterię to się tylko zastanów czy chcesz to przetapiać na zaręczynowy czy nie lepiej na
  • Odpowiedz
@1mnew kup zwykły pierścionek, nie przetapiaj złota ze spadku…. Zwłaszcza jak odziedziczyłeś coś po zmarłej osobie.

Jeżeli to są pierścionki po kims to nie warto wrzucać tego w coś co nie jest niczym formalnym poparte.
  • Odpowiedz