Wpis z mikrobloga

Mirki Chce kupić pierścionek zaręczynowy - jako, że mam w "spadku" trochę złotej biżuterii wpadłem na pomysł przetopienia tego co mam i stworzenia czegoś nowego. Czy taki pomysł jest lepszy aniżeli kupno nowego pierścionka? Czy straty z tytułu przetopienia są dość znaczące?
Dodatkowo jeśli znacie fajne miejsce w #poznan gdzie wykonam tego typu usługę to proszę o polecajke ( ͡º ͜ʖ͡º)

#zareczyny #pierscionekzareczynowy #bizuteria #pierscionek #slub #zloto
1mnew - Mirki Chce kupić pierścionek zaręczynowy - jako, że mam w "spadku" trochę zło...

źródło: pierscionki-zareczynowe-savicki_2

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@NowyStaryMirek: daj spokój! Dlaczego @1mnew ma miec lepiej od nas?
Zachęcać , zachęcac sąsiad musi miec gorzej od nas!!!

A tak serio @1mnew moim skromnym zdaniem to co oferują sieciówki i podstawowa kolekcja zakładów jubilerskich to .... bez duszy jest. Wszystko na jedno kopyto.

Jeśli masz kamień i trochę złota to poszukaj ciekawych wzorów, porozmawiaj z jubilerem i
  • Odpowiedz
@1mnew: Myślę że ja bym szła, zwłaszcza jeżeli trafisz na jubilera który wymyśli ci taki pierścionek, którego nikt inny mieć nie będzie. A i w ogóle wyroby od jubilera są dalece tańsze niż w sieciówkach, nawet te już gotowe produkty.
  • Odpowiedz
@1mnew: Odezwij się do nas w wiadomości prywatnej, chętnie wykonamy dla Ciebie pierścionek zaręczynowy, przyjmujemy złoto w rozliczeniu po cenie giełdowej.

Możesz zobaczyć nasz tag #dbijou oraz instagram ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz