Wpis z mikrobloga

#motoryzacja #fiat cześć, rozglądam się za samochodem, wybór padł na Fiata tipo II, mam pytanie do osób posiadających szczególnie wersję kombi, jak z realną pojemnością bagażnika? Obecnie mam vectre C i tu bagażnik jest wielki jak dla mnie. Interesuje mnie silnik 1.6 120KM, jak z jego kulturą pracy?
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Igrekpl trochę po czasie ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale posiadam 1.4t jet kombi od roku. Co do bagażnika osobiście jestem trochę rozczarowany, niby duży ale przesiadłem się z peugota 307 i jest dla mnie znacznie mniej ładowany, fakt, że mam butle z gazem ale wciąż. W środku również tego Miejsca nie ma za dużo, jak rodzina z małymi dziećmi to raczej się nie da zapakować na wakacje
  • Odpowiedz
  • 0
@Igrekpl wersja 1.4 z turbina daje rade, ja jestem zadowolony ale przesiadłem się z wolnossaka 1.6 to dla mnie każdy będzie lepszy :D ponoć ta turbina jest bardzo mała ale do miasta spokojnie daje rade, w trasie też na autostradzie 180 spokojnie poszedl
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@lukjan aż takich prędkości nie wyciskam, starczy mi spokojnie te 140, czasami coś więcej jak trzeba, jakby spalanie w takim razie benzyny i gazu? U mnie styl jazdy taki pół na pół, trochę miasto trochę trasa
  • Odpowiedz
  • 0
@Igrekpl nie fabryczna, stag, ale nie ja montowałem. Latem dosłownie po kilkudziesieciu metrach ale zima to nawet i po 2, 3km. Podobno z tymi Fabrycznymi same problemy także raczej się ich trzeba wystrzegać
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@lukjan rozumiem, oglądałem takiego na żywo to nie wydawał się tragiczny, oczywiście też biorę pod uwagę że za tą cenę fajerwerków nie będzie, ale nadal to kilkuletnie auto a nie 15 czy 20 letnie.
  • Odpowiedz
  • 0
@Igrekpl wychodziłem z takiego samego założenia, za te cenę masz 10letniego + Niemca czy innego japońca. Alternatywa jest jakiś megane ale ja już się na francuzach przejechałem i mam jakieś opory :P
  • Odpowiedz