Wpis z mikrobloga

#ecpu Tak sobie oglądam na luźno te ich filmiki i to że Aleks to jest taka p---a że można go wyjaśnić całego jednym słowem to już można to pominąć, ale najbardziej śmieszy mnie to jak te łyse jełopy stoją na środku ulicy w jakimś pierdziszewie gdzie psy na łańcuchach dupami szczekają i im się tłumaczą ze wszystkiego jak na spowiedzi tym przyjebom na tych nagraniach to właśnie to mnie najbardziej śmieszy xD nawet policji nie musicie nic mówić jeśli nie chcecie (macie do tego pełne prawo), no chyba że was pałami przetrzepią na komendzie i nie będzie wyjścia ale to już inna sprawa, 80% z nich nawet nie jest podpita na tych nagraniach nie mówiąc o jakichś drągach czy cos więc naprawdę to tylko pokazuje jak bardzo groźnych p-------w łapia takie p------e grupy ale pinionszki to dej dej dej panie, ale 40 letnie milfy na FB zadowolone i biznes się kręci
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ta i jak zawsze pieprzą,,złapali groźnego przestępce"😂No ale co,kasa musi się zgadzać. Trzeba jakoś karyny przekonać żeby wpłacały.
  • Odpowiedz
@grazyna-mk: Strasznie c-----y temat bo jak cos takiego się napisze po za wykopem to już milion wiadomości że jesteś obrońca pedofili itp i tak to się żyje na tym świecie zresztą połowa tych debili na filmikach nawet nie są prawdziwymi pedofilami bo dziwnym trafem pisali tylko i wyłącznie z tymi wabikami a nie z prawdziwymi dziećmi czy cos chociaż c--j wie
  • Odpowiedz
@lukasz-wybicki To nie jest Alex a Jarosław Rozpłochowski z Gorlic i masz rację że spotkać go na ulicy i łatwo wyjaśnić idzie pewno bez swoich komando by cicho siedział a dla fanek zrobił z tego dramę że go obili naruszyli nietykalność i nie jest w stanie bronić ich dzieci xd i oczywiście skamleć o kasę z zrzutek bo powód kolejny jak leczenie i rehabilitacja xd . A co do wyszukiwania potencjalnych
  • Odpowiedz
@Wrobel8383: Na leczenie to potrzebuje chyba łba albo swojej nadwagi knur jajcaty od tego żarcia hot dogów zaniedługo będzie się kręcił jak g---o w przeręblu ale jest tego jakiś plus serce mu kiedyś jebnie i się skończy
  • Odpowiedz
@Wrobel8383: Brak mi cenzuralnych słów na tego śmiecia Alexa.Jak można być takim s--------m żeby powiększać swoje zasięgi i promować się na śmierci biednego żołnierza.Nie ma dla skur....na żadnej świectości
  • Odpowiedz