Wpis z mikrobloga

przy urnie wyborczej podjąć właściwą


@nO-C34: nie ma czegoś takiego jak właściwa decyzja gdy wszystkie możliwości są beznadziejne.
  • Odpowiedz
@tangens_kutangens: no jednak bardziej mnie poruszyły audyty z których wiem, że rozkradano nasz kraj na gigantyczną skalę, wycierając sobie mordy patriotyzmem. Poruszyło mnie, że sędziowie i prokuratorzy byli prześladowani przez 8 lat fałszywymi oskarżeniami bo nie chcieli się zapisać do partii. Poruszyło mnie że ludzie odpowiedzialni za inwigilację i zniszczenie wielu niewinnych osób, a w niektórych przypadkach wpędzenie ich do grobu, nie ponieśli żadnych konsekwencji. Porusza mnie środowisko, które od 2010
  • Odpowiedz
@tangens_kutangens: po raz pierwszy od poczatku tego kryzysu sie #!$%@?.
Mlody byl tam i stal na strazy mojego spokoju i cieplego stoleczka w stolicy.
Zmarl chroniac mnie i moich bliskich a media, julki, czesc politykow i ludzi pluje na to co robia ci chlopacy.
Patrzylem na to wszystko z boku na luzaku. Dzis chodze przez to szczerze #!$%@?. On nie zasluzyl na smierc. On zasluzyl na nagrode.
  • Odpowiedz
@tangens_kutangens: gdyby ogarnęli jakieś granaty, które nie są ewidencjonowane i rzucić kilka bo o ile wyzywanie i kamole jakoś idzie znieść to zabicie Polaka tak łatwo nie powinno przejść.
  • Odpowiedz
@Grzesiok: chciał pójść do wojska - poszedł. chciał iść na wojnę hybrydową - zginął.
o umieraniu za ideały polityków to można mówić w przypadku przymusowego poboru. koleżka po prostu uwierzył w pisowską militarną propagandę, murem za mundurem, husaria i poniósł konsekwencje swoich decyzji.
  • Odpowiedz