Wpis z mikrobloga

@elberet:

Wiedział dobrze, gdzie idzie i po co, liczył na lepszy żołd, szybszą emeryturę a spotkał go typowy los uczestnika wojny, znany od tysięcy lat.

I mamy zwycięzcę konkursu na najbardziej obrzydliwy komentarz.
Sam się prosił? Chciał tego? Co Ty, kur*a, pierd0lisz?"
Kto się jeszcze prosi o śmierć w tym kraju
  • Odpowiedz
@nO-C34: i jaką decyzję podjąć? Lewica najchętniej wpuściła by wszystkich, reszta koalicji też ale na potrzeby kampanii udaje ze tamatu nie ma, pis dosłownie wpuszczał wszystkich jeszcze pobierając za to haracz akonfa to najlepsze ziomki putina i dodatkowo siostrzana partia PiSu który tak jak wspomniałem wpuszczał wszystkich.

Sam tak wybrałeś przy urnie! Mając do wyboru same złe decyzje.
  • Odpowiedz
@tangens_kutangens: Mnie najbardziej irytują szmaty, które jeszcze pół roku srały na żołnierzy, a teraz robią takie fikoły, że głowa mała. Natomiast jeszcze bardziej irytuje mnie to, że te szmaty mają wiernych i oddanych popleczników, którzy łykną każde zaserwowane im gówno, nie ważne jak absurdalne.
  • Odpowiedz
Jak zareagujesz to Cię skują i zrobią z Ciebie zbrodniarza. Chory kraj.


@Lukkoz: 700 przypadków strzelania na granicy miesięcznie a wy idioci wierzycie w żołnierzy bojących się używać broni. Ani się nie boją ani nikt ich za to nie ściga.
  • Odpowiedz
@Z_dupy_strzelec:
istnieje wykaz prac o szczególnym charakterze ze względu na podwyższone ryzyko. są tam górnicy, maszyniści ale też uwaga - ŻOŁNIERZE ZAWODOWI. W tym wykazie nie ma taksówkarzy, kasjerek ani pracowników banku.
Idziesz do pracy w korpo - masz szkolenie BHP, podpisujesz czynniki ryzyka takie jak promieniowanie monitora czy wymuszona pozycja. Idziesz do pracy w wojsku - podpisujesz czynniki ryzyka takie jak udział w wojnie i śmierć.
jeśli mój komentarz
  • Odpowiedz
podejmę właściwą decyzję i zagłosuje na każdą partie oprócz PiSu i Konfederacji. Dzięki, że otworzyłeś mi oczy


@Tylko_Seweryn: o, idiota się przestawił. A dzięki liście plusujących, możemy od razu poznać innych. Pan Białek to jednak fachowiec jest.
  • Odpowiedz
@tangens_kutangens: Już ku*wa nie przesadzajcie, szkoda człowieka, ale jakoś wysypu takich emocjonalnych postów wcześniej nie było. Czy to gdy myśliwy odj*bał innego żołnierza, czy gdy dwóch chłopów rozjechał bewup na poligonie. A to tylko akcje z ostatniego półrocza
  • Odpowiedz
@elberet: No co Ty? Musiałeś się odwołać aż do strony rządowej, żeby obwinić ofiarę?
W przypadku kobiet działa zwykłe "mogła się tak nie ubierać" ( ͡° ʖ̯ ͡°)

są tam górnicy, maszyniści

Odmów górnikom leczenia jeszcze. Wiedzieli, na co się decydują. Albo tym maszynistom.
Może podpisał kontrakt jeszcze w czasach, gdy władza choć minimalnie szanowała życie żołnierzy i nie używała ich jak żywych tarcz...
  • Odpowiedz
warto wyciągnąć wnioski i przy urnie wyborczej podjąć właściwą i przemyślana decyzję. Za zaistniałą sytuację odpowiadają politycy którzy naciskają na wojskowych. Jak widać to Ci na pierwszej linii ponoszą konsekwencje. To co wyszło na wierzch w ostatnich dniach powinno z natychmiastowym skutkiem doprowadzić do niejednej dymisji w rządzie.


@nO-C34: pisałem to przed wyborami, napiszę teraz. W tym kraju, od lat, nie ma "właściwej" decyzji. Nie za bardzo jest nawet "mniej
  • Odpowiedz
@Grzesiok: racja w 100% ludzie za to odpowiedzialni powinni leciec za kraty jak mozna tak pluć na żołnierzy ktorzy bronią naszego bezpieczeństwa to są bohaterzy a nie chorągiewki do zagran politycznych popisu!
  • Odpowiedz