Wpis z mikrobloga

Pytanie do osób, które korzystały z programu czyste powietrze:
Wymieniam okna w domu, w zeszłym roku wymieniłem połowę okien i dostałem dofinansowanie - wszystko okej.
W tym roku wymieniłem drugą połowę okien i drzwi wejściowe, złożyłem dwa wnioski i dostałem info że mam usunąć ten na okna bo nie można dostać dwa razy pieniędzy na ten sam zakres prac a w tym na drzwi zwiększyć minimalnie kwotę (część z tego co bym miał dostać z okien można by przesunąć na drzwi). Tłumaczyłem że to druga połowa okien panu przez telefon ale on się upiera że nie i koniec a maila mi nie napisze oficjalnego bo nie może sugerować co mam robić - czy rzeczywiście tak jest? Nigdzie nie mogę znaleźć informacji na ten temat poza tym zapaliła mi się lampka gdy facet naciskał cały czas abym to ja sam usunął wniosek żeby on nie musiał tego robić no i że maila oficjalnego też nie może napisać tylko przez telefon mi powie. Jakieś to dziwne mi się wydaje...

Czy ktoś miał taką sytuację?

#czystepowietrze #pytanie #dofinansowanie
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@gierrappa: Sam program mówi, że nie można drugi raz wnioskować na ten sam koszt kwalifikowany, ale nie do końca jest to prawda
W interpretacji narodowego funduszu można znaleźć informacje, że można jak najbardziej wnioskować na ten sam koszt kwalifikowany, ale nie mogą być to te same okna xd
Gdybyś miał jakieś pytania to uderzaj na pw
  • Odpowiedz