Wpis z mikrobloga

Za zatrzymanie polskich żołnierzy, którzy oddali strzały OSTRZEGAWCZE odpowiada podobno niejaki prokurator Janeczek, pisowski nominat i prawa ręka ziobry niegdyś, który najwyraźniej dostał z nowogrodzkiej polecenie, by wywołać gównoburzę tuż przed wyborami do PE i całkiem przypadkowo idealnie po myśli #rosja

#pis'owskie urwy są w stanie zniszczyć wszystko, by tylko uzyskać kilka głosów więcej. Ta partia jest do delegalizacji tak jak PZPR...

#bekazpisu #bekazprawakow #bekazpodludzi #granica #afera #polska #ukraina #wojsko #polityka
Kismeth - Za zatrzymanie polskich żołnierzy, którzy oddali strzały OSTRZEGAWCZE odpow...

źródło: Screenshot_20240606-102101_Opera

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
@komentator_2020: to są jeszcze jakieś wątpliwości w tym względzie?
Po tym ja Płaszczak pokazał część naszych planów ewentualnościowych w kampanii wyborczej!
Jak Brudna Pała z Sasinem sprzedali kolegom Putina Lotos?
Jak Pinokio ściska się z kolegami Putina z całej Europy?
  • Odpowiedz
  • 44
jesli to prawda, to znaczy ze pisowcy podpalaja kraj, zeby tylko do pe spieprzyc


@komentator_2020: typowa Targowica. Zawsze frazesy o patriotyzmie, a końcowo zdrada, złodziejstwo i wszystko po myśli ruskich
  • Odpowiedz
  • 14
@Kismeth: aż skopiuję mój komentarz z poprzedniego wpisu:
Wiadomo, Janeczek to osoba trzymająca w garści cały MON, MS i wszystkie służby.
Prosty spin, przy odwrotnej sytuacji, gorące byłyby zaspamowane, jak to głupie pisiory próbują odwrócić kota ogonem.

A mireczki ciągle myślą, że propaganda to tylko na głównej xD.
  • Odpowiedz
#pis'owskie urwy są w stanie zniszczyć wszystko, by tylko uzyskać kilka głosów więce

@Kismeth: ale przecież prokuratura jest pod kontrolą PO, a sytuacja miała miejsce 2 miesiące temu (jeszcze przed atakiem nożem na żołnierza) i wszyscy mieli to w dupie. Być może celowo to wyciekło tuż przed wyborami, ale to żałosne że nagle prezydent i premier są wielce oburzeni, a przez 2 miesiące mieli to gdzieś (dopóki nie wyciekło do
  • Odpowiedz
ale ty tutaj przytaczasz wpis prawnika z Ordo Iuris


ale tu nie chodzi o to kto to mówi, a o konkretne PARAGRAFY. Na logikę. Gdyby temat w jakikolwiek sposób mógł obciążyć PiS, byłby grzany od dwóch miesięcy. Tymczasem Kosiniak Kamysz i Bodnar obwiniają się nawzajem, przerzucając gorącego kartofla. Pogódź się z tym.

@Trzesidzida:
  • Odpowiedz
@Kismeth: czyli standardowo wyszło jak zawsze. Jeszcze ten Morawiecki z tekstem u Rymanowskiego "Tusk zakuł żołnierzy w kajdanki"
Jak ja się brzydzę tymi wszystkimi prawicowymi kłamcami i manipulantami.
  • Odpowiedz
@Kismeth: pisowskie śćiery to jest antypolska partia. gdyby putin złożył im propozycje, sluchajcie, zostajecie u wladzy, ale za to ja bede okupowal polske, to by sami ruskich zolnierzy wpuscili do kraju
  • Odpowiedz
@Bluszcz102: zaskoczę Cię, ale się z Tobą zgadzam
to mój inny wpis na ten temat

Powiem tak, zagłosuję na KO, bo albo są złodzieje pisowscy, albo ruskie Konfy, które chcą wyjścia z NATO. Jednak głupota Koalicji mnie zadziwiła. Wiedzieli, że PiS będzie grał takimi rzeczami, a sami się wystawili, wchodząc w tyłek Lewicy.


Nie chodzi tu nawet o tę sytuację, ale ogółem dało się wyczuć, że rządzący romansując z Lewicą doprowadzili
  • Odpowiedz