Wpis z mikrobloga

Czy i co ile pierzecie szczotkę do kibla? Zamieszkałem jakiś czas temu z dziewczyną i była zdziwiona, jak do białych ubrań w pralce dorzuciłem szczotkę do kibla, bo u niej się nie prało, tylko kupowało nowe, u mnie w domu natomiast tak średnio co 2-3 miesiące - wyrzucanie i kupowanie nowych szczotek to wg mnie marnowanie pieniędzy, także ciekawy jestem jak jest u was
#kiciochpyta #mieszkanie
salanderek - Czy i co ile pierzecie szczotkę do kibla? Zamieszkałem jakiś czas temu z...

źródło: shopping

Pobierz
  • 122
  • Odpowiedz
Ja ze swoją jeźdzę na myjnie samochodową do cyrkielkej.Kupuje najlepszy program premium z woskowaniem.Wtedy jest mieksza i nie tworzy mikro rys na muszli.
  • Odpowiedz
@qyk: Miałem to napisać u mnie w domu to normalne że każdy ma swoja i nie ma w tym nic dziwnego w gimnazjum też tak mieliśmy że w czasie lekcji od nauczycielki dostawalo się papier i szczotke ale fakt to tylko ci których rodzice złożyli się i wpłacili składkę
na papier do d.i.upy, szczote i krede. Tutaj macie kopię z pdfa jakie szły do rodziców.

Liceum Ogólnokształcące nr 3 im. Jana
  • Odpowiedz
Każdy powinien mieć swoją i nie ma w tym nic dziwnego w gimnazjum też tak mieliśmy że w czasie lekcji od nauczycielki na prośbę na wyjście do toalety dostawalo się papier i szczotke ale fakt to tylko ci których rodzice złożyli się i wpłacili składkę
na papier do d.i.upy, szczote i krede. Tutaj macie kopię z pdfa jakie szły do rodziców.

Liceum Ogólnokształcące nr 3 im. Jana Pawła II w Kluczborku
Kluczbork,
  • Odpowiedz
@salanderek: RZUCAM WAM WYZWANIE kto pierwszy wysle zdjęcie firmowej zmywarki w pracowniczej kuchni z włożoną szczotą klozetową ( może być nówka ;-) ) i podeśle foto lub filmik reakcji niczego niespodziewających się kolegów i koleżanek.
  • Odpowiedz
Albo PRZYKLEIC na firmowej tablicy ogłoszeń (w niektórych firmach są takie kadrowe którym się "pali do bycia korpo" i przyklejają w kuchni tapety kredowe na ogłoszenia).
I nakleić ogłoszenie że: Od najbliższego poniedziałku wprowadzone w życie nowym rozporządzeniem zarządu obowiązkowe zabieranie szczoty klozetowej co każdy wtorek na mycie lub pranie*. Kolejność według alfabetycznej listy obecności.
Ad* kwestia dot. wyboru zastosowanej techniki mycia pozostawiamy pracownikowi.
Komisja ds. BHP i logistyki zweryfikuje stopień czystości
  • Odpowiedz
Szczotkę trzymam tylko dla gości,i jak jest #!$%@? to wymieniam, tanie gówno więc nie szkoda. Sam jak lecę na dwójkę rzucam kawałek papieru na muszę przez co nic tam nie zostaje.
  • Odpowiedz
@lentilek: ja zalewam ja średnio raz na dwa tygodnie czystym domestosem i wszystkie ekstrementy pozostałe znikają, a kwestia wywalania…z tego co pamietam to jak się trzonek połamie, tak to wyglądało. O ile dobrze pamietam. Później wyposażyli się w metalową i było to już dobrych pare lat temu. Jak byłem ostanio w domu wyglądało to mało estetycznie i zaproponowałem, ze nowa przywiozę następnym razem (bo metalowy pojemnik zaczął korodowac) toaleta wyremontowana a
  • Odpowiedz