Wpis z mikrobloga

Czy i co ile pierzecie szczotkę do kibla? Zamieszkałem jakiś czas temu z dziewczyną i była zdziwiona, jak do białych ubrań w pralce dorzuciłem szczotkę do kibla, bo u niej się nie prało, tylko kupowało nowe, u mnie w domu natomiast tak średnio co 2-3 miesiące - wyrzucanie i kupowanie nowych szczotek to wg mnie marnowanie pieniędzy, także ciekawy jestem jak jest u was
#kiciochpyta #mieszkanie
salanderek - Czy i co ile pierzecie szczotkę do kibla? Zamieszkałem jakiś czas temu z...

źródło: shopping

Pobierz
  • 120
  • Odpowiedz
@salanderek: obyś wleciał w gorące, licze na żarliwą dyskusję. Od siebie tylko dodam że to jakieś brudasy muszą być jak nie piorą swojej szczotki toaletowej
  • Odpowiedz
Prać? Wystarczy widelcem przeczesać parę razy, żeby zgarnąć nagar i wywiesić z praniem - UV ze słońca zabija bakterie.
  • Odpowiedz
@salanderek: w moim domu rodzinnym to te szczotki od czasu zakupu nigdy nie były myte. Koszt zakupu nowej jest groszowy. Gdzieś wylapalem patent, na zalewanie szczotki domestosem do tego kubełka w której stoi. Do pralki bym jej nie wrzucał, niby temperaturka, ale jednak bakterie kałowe i inne takie…
  • Odpowiedz
@salanderek: złoty wątek. Dodaję do zakładek, jak będę miał gorszy humor, to rechot mi go poprawi.

Dzięki chłopaki. Btw. to też dobrze czyści wnętrze dpy, jak czasem przyklei się do dupnegowłosia i stwardnieje.
  • Odpowiedz