Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Nie chce pisać pod swoim kontem.
A chciałem się wygadać.
Poznałem dziewczynę 4 lata temu.
Po zakończeniu 10 - letniego związku z poprzednią.
Właśnie się rozstaliśmy. Boli bardziej niż 10 - letni związek.
Ale chyba tak będzie lepiej. Tak sobie to tłumaczę. Pierwsze pół roku idealne. Dogadywaliśmy się na każdej płaszczyźnie (cały czas tak było za wyjątkiem seksu), seks idealny. Nie było to typowa #p0lka kłoda. Po pół roku nagle z dnia na dzień seks przestał być codziennością . Rozumiem, jak by był raz na tydzień, dwa razy na tydzień - jest to w stanie zaakceptować i zrozumieć. Ale raz na dwa - trzy miesiące to delikatna przesada.
Było wiele kłótni z tego tytułu, tj. ja starałem się porozmawiać co się stało, a ona na mnie krzyczała że nie ma ochoty i jej się nie chce. W końcu olałem temat bo tak jak wcześniej wspomniałem na każdej innej płaszczyźnie związku dogadywaliśmy się dobrze, jej rodzina mnie lubiła siostra, brat , matka ojciec itd.
Na wspólnych wakacjach czy wyjazdach weekendowych nagle seks powracał tak jak na początku. Coś mi tu nie grało. W między czasie zasłyszałem jakieś plotki że mnie zdradziła.
I w głowie od wielu miesięcy rodziły się myśli że to może być prawda. Zdradziła - ma wyrzuty sumienia i dlatego nie ma seksu.
Oczywiście nie miałem dowodów a ona się do niczego nie przyzna.
Aktualna sytuacja wygląda tak że zaproponowała zrobić sobie przerwę (pewnie na ##!$%@?). Stwierdziła że nagle jej brak seksu zaczął przeszkadzać i musimy się rozstać.
Musiałem się wygadać bo jestem zdruzgotany, wybaczcie.
Ale z plusów to opłaciłem siłkę na rok do przodu.
#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 7
  • Odpowiedz
Aktualna sytuacja wygląda tak że zaproponowała zrobić sobie przerwę (pewnie na ##!$%@?).


@mirko_anonim: Ok, cucku.

Ja bym ją kopnął w dupę i całkowicie wykreślił ze swojego życia, ale ja się szanuję.
  • Odpowiedz
W między czasie zasłyszałem jakieś plotki że mnie zdradziła.

@mirko_anonim: Sorry, że zaboli, ale tryb ciągły pasowałby tu lepiej i wyjaśniałby logicznie sytuację. Możliwe, że zdradzała, a nie zdradziła. Choć domyślam się, że plotki dotyczyły jakiegoś jednego epizodu, stąd taka forma czasownika. Nie należy ignorować takich ostrzeżeń od życzliwych lub obcych neutralnych osób, bo zwykle coś jest na rzeczy.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim Po pół roku nagle z dnia na dzień seks przestał być codziennością . Rozumiem, jak by był raz na tydzień, dwa razy na tydzień - jest to w stanie zaakceptować i zrozumieć. Ale raz na dwa - trzy miesiące to delikatna przesada.

Jesteś cuckoldem nr. 1 od razu powinieneś z nią zerwać po takiej sytuacji...
  • Odpowiedz

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Ale z plusów to opłaciłem siłkę na rok do przodu.


@mirko_anonim: klasyczny mindset beciaka: póki daje to mozna sie zapuszczać, a jak przestaje dawać to nagle szok i niedowierzanie. ten same case co grube baby którym w zwiazku się nie chce chudnąć, a jak chłop w końcu je rzuci to magicznie przychodzi im motywacją xD
  • Odpowiedz
@mirko_anonim Zwyczajnie skończył się okres demo i przyszła proza życia, bo uważa, że cię urobiła i nie musi się starać. W małżeństwach nazywa się to martwa sypialnią. Chociaż z drugiej strony może faktycznie znalazła lepsza gałąź, skoro zdecydowała się ciebie kopnąć w dupę.
  • Odpowiedz