Wpis z mikrobloga

  • 67
@mistejk to rozumiem że w razie W żołnierz polski będzie strzelał do wrogów a żetony będą go za to aresztować? I jak jakiegoś Rosjanina odstrzeli to z pierdla nie wyjdzie?
  • Odpowiedz
@Dziadekpedros: jak to nie stanęło? ktoś jest innego zdania? minister do dymisji za nieogar, tam powinno byc od kilku dni duzo więcej robione systemowo. sorry az ze złosci w Alt nie trafiam
  • Odpowiedz
@mistejk:Ludzie, zluzujcie emocje. Żołnierze broniący granicy mają przestrzegać przyjętych procedur. Samo wprowadzenie amunicji do komory nabojowej jest dozwolone tylko w określonych sytuacjach. Mundurowi znają ryzyka, detale stanowią różnicę między bohaterskim czynem a przestępstwem. Sprawa dla żandarmerii i prokuratury wojskowej. Kto wie, może jak sprawa się wyjaśni to dostaną nawet medale.
  • Odpowiedz
@wigglewiggle69:
Krytykujesz prokacapskość ale nie rozumiesz, że antykacapskość ma swoją cenę. Choć tę cenę widzisz na granicy białoruskiej.
Pretensje miej do polityków antykacapskich którzy ignorują fakt, że kacap odpowiada na ich działania. Udają, że wojny hybrydowej nie ma. Że, naszym ludziom na granicy nic nie grozi.

Ja takiej polityki państwa nie chcę. Niech nasi politycy dogadają się z kacapią i zakończmy temat kryzysu na granicy jeśli nie chcemy strzelać do ludzi.
  • Odpowiedz
@mistejk: Było komunikowane wczoraj przez Dzikiego trenera* = oficjalne stanowisko spoleczne zostało ustalone. Nie jestes na bieżąco widocznie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

*tak, wiem jakie to jest zrodło, ale musze przyznac ze zgadzam sie co do słowa z dzikim, bo temat granicy jest dość oczywisty, albo chociaż powinien być
  • Odpowiedz
Ludzie, zluzujcie emocje. Żołnierze broniący granicy mają przestrzegać przyjętych procedur. Samo wprowadzenie amunicji do komory nabojowej jest dozwolone tylko w określonych sytuacjach.


@Hary_551: wierzysz w to co piszesz? Żyjemy w kraju, gdzie nawet policjant nic nie może, bo za #!$%@? chwasta w obronie własnej pójdzie w pasiaki. Mój ojciec był policjantem i w 99% sytuacji, nie możesz nic zrobić, bo musisz przestrzegać śmiesznych "procedur" - gdzie w agresywnego sebiksa zamiast ładować
  • Odpowiedz