Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Kilka dni temu pojawiły mi się bruzdy nosowo wargowe. Nie są jeszcze tak głębokie, ale chciałbym coś z tym zrobić. Te masaże, czyli yoga twarzy są czymś wartym uwagi czy bez sensu ? Są jakieś naturalne produkty na to, czy tylko pozostają zabiegi kwasem hialuronowym ? I dodatkowo poleciłby ktoś jakich kosmetyków do twarzy powinienem używać i cała z tym związana rutyna ? Byłbym bardzo wdzięczny

#looksmaxing #medycyna #medycynaestetyczna #niebieskiepaski



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim: basiclab serum peptydowe, możesz wziąć sobie taki zestaw, fajnie uzupełniają swoje działanie.
Argirelina jest dobrze zbadanym peptydem, o potwierdzono naukowo skuteczności w spłycaniu drobnych zmarszczek.
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @SkrytyZolw @krytyk1205 A co myślicie o tych masażach twarzy, co jest pełno poradników o tym na yt. Warto ? Dodam również, że jestem na redukcji. No i też trochę lipa, bo nie dawno skończyłem 26 lat i jest to lipa trochę, że tak wcześnie się zaczęło. Tak poza tym co myślicie o zabiegach na te bruzdy np. mezoterapia ? Warto robić ? Nie zmieni mi
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Mezoterapii nigdy nie robiłam (mam 43 lata).
" Trudno mi je opisać, coś jakby policzki opadały" to się nazywa chomiki. Co do masaży nie próbowałam na dłuższą metę. Spróbuj zobaczysz.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: bruzdy prędzej czy później i tak się pojawią. Można spłycać peptydami (ale to nie działa od razu zastrzegam to nie sprint to maraton), można zacząć z retinolem (bardziej polecam retinal trudniej sobie zrobić tym krzywdę).
Tu masz kanał Agnieszki - dzięki niej dalej wyglądam na 30. https://www.youtube.com/c/SkinEkspert
Polecam pooglądać filmiki mówi konkretnie i łatwo sobie ustawić pielęgnację. Laska mówi konkretnie i fajnie się ogląda (nienawidzę stękania o jednym 15 minut a "witajcie kochani" działa na mnie jak płachta na byka).

Moja ma 3-4 produkty na dzień zawsze te same.
  • Odpowiedz