Wpis z mikrobloga

PIS wystawiło Obajtka na Podkarpaciu. Kiedy to ogłosili każdy z was pewnie się zastanawiał skąd taki ruch? Skąd ta taktyka? Czemu Obajtek na Podkarpaciu, co on ma wspólnego z tym regionem? Dzisiaj mamy odpowiedź: Obajtek nad ranem zapi*rdala z Budapesztu na spotkania z wyborcami na Podkarpaciu, a w nocy wraca do Budapesztu, więc musi mieć blisko przecież. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Taki święty człowiek, że boi się przebywać na terenie kraju w którym kandyduje w wyborach. A pisowcy na takiego świętego człowieka potem będą głosowali. xD I teraz ja mam nie naśmiewać się z prawaków i wyborców pisfederacji? xDDDDDDDDD

#bekazpisu #bekazprawakow #sejm #komisja #obajtek #polityka
ignorancie - PIS wystawiło Obajtka na Podkarpaciu. Kiedy to ogłosili każdy z was pewn...

źródło: Zrzut ekranu 2024-06-05 141922

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
jestem z tamtych okolic więc dajcie mi strój policjanta i będę na przejściu na Słowacji zatrzymywał każde auto aż natrafię na łobajtka


@italia__: nawet tyle nie trzeba. Wszystkie drogi krajowe są monitorowane i zbierane są dane tablic. Jakby chcieli, to by już go dawno złapali.
  • Odpowiedz
Obajtek nad ranem zapi*rdala z Budapesztu na spotkania z wyborcami na Podkarpaciu, a w nocy wraca do Budapesztu, więc musi mieć blisko przecież. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@ignorancie: nie mógł sobie ogarnąć bookinga w Miszkolcu? Połowę drogi by zaoszczędził, skąd on na to wszystko paliwo bierze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz