Wpis z mikrobloga

Co do poprzednich wpisów z moim wypowiedzeniem, poszedłem, oddałem je kierownikowi recepcji i powiedziałem że chce CHF 200 taniej pokój bo ceny o której gadaliśmy wcześniej nie dostałem i musi być obniżone albo ide. Odrzucili to żądanie i przyjęli moje wypowiedzenie które trwało 3 dni i weszło 03.06 w życie. Dzisiaj dostałem już umowę gdzie indziej, ich strata bo ten hotel gdzie teraz byłem to największy burdel w jakim pracowałem a w ciągu 3 lat prawie w paru pracowałem i wiele już widziałem. To jest jeden wielki pożar w burdelu, brak jakiegokolwiek szacunku do pracownika. Zdobyłem uznanie wszystkich kierowników praktycznie i zaczałem porządki tu wprowadzać, miałem pozytywny wpływ, wbił kierownik serwisu jak się dowiedział, że planuje się zwolnić już lada dzień i prosił, żebym został bo mnie potrzeba w tym #!$%@?, żeby to jakoś funkcjonowało. Godzinami przyuczałem jakąś starszą szwajcarke z głównego oprogramowania w hotelu którego sam dopiero się nauczyłem, to oprogramowanie nawet nie jest poprawnie zabezpieczone, jakby ktoś chciał wbić się do systemu tej strony to by to zrobił na lajcie bo jest beznadziejnie szyfrowana.Przez to, że się buntowałem, że baru nie będę obsługiwać wprowadzili do niego wczesne zmiany - co przecież wyjdzie na korzyść im. Generalnie można by książke napisać o tym ile jest uhybień. Jak oni mają rachunki na CHF 280k niepopłacone XDDD Zadzwoniłem, żeby zamówić ryzy papieru i się okazało, że nawet tam mają z CHF 2.5k długu i mi odmówili sprzedaży. Jeden wielki chlew i szwajcarski januszex. Dobrze, że pale gumę stąd.

#emigracja #szwajcaria #praca #pracbaza
  • 3
  • Odpowiedz
@Serylek: To właśnie przywilej żyć w bogatym kraju - możesz prowadzić biznes choć kompletnie nie ogarniasz, bo zawsze znajdzie się jakiś robak imigrant.
  • Odpowiedz
  • 0
@cyk21: Niby tak, ale w tej branży już wielkie hotele plajtowały nawet w Szwajcarii, jak dla mnie to będzie prędzej czy później bankrut, to jest cud jak oni czegoś nie #!$%@?ą, nawet moje rozliczenie pensji za zeszły miesiąc jest złe, policzyli mi 2x część miesięczną 13 pensji XDDDDDDDD Niekompetencja tych idiotów tym zarządzających jest absolutnie porażająca.
  • Odpowiedz