Wpis z mikrobloga

  • 195
@gbsh biorąc pod co wypłynęło przez ostatnie dwa tygodnie to 90mln #!$%@? na nielegalne wybory nie wydaje się czymś bardzo poważnym. A 3mln to już na serio drobne xd
  • Odpowiedz
@gbsh: mam dziwne wrażenie, że obecna władza i służby nam stopniują te afery, żebyśmy wszyscy za widły nie chwycili albo żeby elektorat PiS powoli mógł ogarniać o jak niebotyczne i niewyobrażalne pieniądze w ogóle chodzi. Miliony, dziesiątki milionów, setki milionów, pół miliarda i ch#j wie ile w Orlenie miliardów bokiem poszło.
  • Odpowiedz
@missioncritical w ogóle teraz sobie popatrz, że taki obajtek w ogóle jeszcze tu sobie chodzi, a przelewy były robione na setki milionów. Tym muszą sterować ludzie o których nigdy nawet nie wspomniano, a ci ze świecznika to tylko pachołki, którzy w razie co pójdą do paki na chwilę. To naprawdę jest teatr dla gojów.
  • Odpowiedz
@missioncritical człowieku, kupiłem babci jesienią większy tv bo narzekała, że stary za mały, dodatkowo założyłem kablówkę i dzień przejęcia TVP przez obecną władze był ostatnim dniem kiedy ten telewizor był włączony. Jest bojkot i #!$%@?. Tam jest pełne wyparcie i widać to chociażby po sondażach. Ja nawet nie poruszam tematów politycznych, niech sobie spokojnie dożyje swoich dni.
  • Odpowiedz
mam dziwne wrażenie, że obecna władza i służby nam stopniują te afery, żebyśmy wszyscy za widły nie chwycili albo żeby elektorat PiS powoli mógł ogarniać o jak niebotyczne i niewyobrażalne pieniądze w ogóle chodzi. Miliony, dziesiątki milionów, setki milionów, pół miliarda i ch#j wie ile w Orlenie miliardów bokiem poszło.


@missioncritical: Giertych pisał że szacują że PiS wziął sobie 10 miliardów na lewo z budżetu
  • Odpowiedz
  • 0
@gbsh
Polecenia z watsappa:

Hello my friend, if you want to buy my crude oil send money to this account... to verify, I receive money, I send oil, trust me, wait
  • Odpowiedz