Wpis z mikrobloga

@placebo_: jak jeszcz pety zrozumiale to nie wiem po uj zawsze się #!$%@? do tych efajek przy okazji. Ani to smierdzi ani doleci do innego balkonu a może jakiś peciarz by się przerzucił nawet wtedy
  • Odpowiedz
@malinq no z moich info wynika ze para wydychana z płuc odoby uzywajacej efajki jest w pelni bezpieczna dla innych i nie zawiera np nikotyny. Ale moze sa jakies nowe badania ( to dawno temu czytane)
  • Odpowiedz
@malinq kurfa, aerozol, lepiej? Aha no i nie palenie tylko inhalacja lub vejpowanie, fajniej sie poczułeś? Zmienilo to cos w dyskusji ? Osoby nie "wkrecone" w efajke i tak powiedza ze palisz i sie wlewa olejek i uj, przestalem z tym walczyc wiele lat temu
  • Odpowiedz
@xyz_xyz: zacząłem Ci odpisywać na te bzdury i już na etapie pary się poddałem. Spróbuję jeszcze raz.

no z moich info wynika ze para wydychana z płuc odoby uzywajacej efajki jest w pelni bezpieczna dla innych i nie zawiera np nikotyny.


@xyz_xyz: Jest to kompletna bzdura i nie istnieją badania które to potwierdzą.
  • Odpowiedz
@placebo_: tym dzikusom palaczom jeszcze powinno się papierosy z jednorazowymi filtrami zabrać bo śmiecą tym gównem wszędzie. Chociażby kosz stal dwa metry dalej to i tak jeden śmierdziel z drugim peta rzuci pod siebie
  • Odpowiedz