Wpis z mikrobloga

@incar: a ja mam wrazenie po obejrzeniu tego męczącego miniserialu, że ten głowny bohater mogl mocno podkoloryzować wszystko co się w nim działo, jest komikiem i szuka atencji. Łatwo jest zmanipulować chorą kobietę do własnych celów - ot moje zdanie
  • Odpowiedz
@incar: Nie, chodzi mi, że w serial ukazany jest tak, aby wyszło, że on jest ofiarą prześladowany przez stalkerkę, a moim zdaniem te wszystkie poboczne wątki i to, że pałował wiplera do jej fotek później wskazuje, że mógł mocno wyolbrzymiac jej zachowanie, zeby wybielić siebie i wyjsc na tego poszkodowanego
  • Odpowiedz
@CichySzelestOka: po obejrzeniu tego średniego zresztą serialu, naszła mnie taka myśl. Co jeśli, autor i główny bohater jest takim nieudacznikiem atencjuszem (co zresztą nagminnie w serialu udowadniał), że oczernił niewinną kobietę, żeby tylko zyskać uwagę?
Netflix to łyknął, bo typek umawiał się z transem i sam nie był pewien swojej seksualności, więc czego więcej im potrzeba?
Są w ogóle jakieś dowody na to, że cokolwiek z tego serialu jest prawdą?
  • Odpowiedz
@Nupharizar: i co ja ma cię wyręczyć i podać na tacy a ty miłościwie uznasz te dowody? Może sam poszukaj jak nie wierzysz w coś. Są wywiady z kobietą którą grała serialowa Martha na youtube, możesz poszukać i zobaczyć.
  • Odpowiedz
  • 2
@eyehategod jak widzę na ulicy gejów to w 99% nie wiem że są gejami... a w Netflixie jest to podkreślane, eksponowane i fabuła obraca się często bez zadnego sensu w około tego.
Jak tego nie widzisz lub nie rozumiesz to znaczy że ładnie Cie zaprogramowali.
  • Odpowiedz
@Issac:

jak widzę na ulicy gejów to w 99% nie wiem że są gejami.


Musisz sobie koniecznie Gay Radar na Neurolinka ściągnąć, użyj kodu Kris-T żeby otrzymać pierwszy miesiąc bez reklam.

message sent from neuromsg app
  • Odpowiedz