Wpis z mikrobloga

Stanowski spektakularnie rozwalił ten projekt. Oczywiście nadal będzie na tym zarabiał ogromne siano, ale zapomnijcie o zapowiadanych nowych jakościach, kanale dla wszystkich itd. Widać, że jednak potrzebował obok siebie kumatych ludzi jak w Kanale Sportowym, a nie Mazurka.

W KS oczywiście było skrzywienie propisowskie, ale wielu ludzi nie dostrzegało tego i miał różnych widzów. Teraz natomiast zaczął mocno politycznie i propisowsko, za co został zjechany. Jaka była odpowiedź? Wincyj PiSu i jazda po rządzących. Wobec tego stał się kanałem głównie dla pisowców i konfiarzy, czyli w skrócie: prawicowym. A to już jest dramat, bo powoduje masę ograniczeń.

Teraz na dokładkę postanowił zaprosić do debaty o rosyjskich wpływach w Polsce… rosyjskiego agenta.

Tam już nikt nad niczym nie panuje. Skończyło się gadanie o nowej jakości, złym mainstreamie, teraz pozostała tylko walka na wyświetlenia. Już teraz są mniej więcej podobne do tego co było w KS, a pewnie jeszcze będzie ciut gorzej.

#kanalzero #konfederacja #bekazpisu #polityka #sejm #neuropa #4konserwy
  • 24
  • Odpowiedz
@Thorrand: nie toleruję Sykulskiego, ale mam gdzieś czy przyjdzie do kanału Ziobro. Bawi mnie nazywanie krytykowania zapraszania kogoś wschodnimi standardami i o tym była tu większość rozmowy
  • Odpowiedz