Wpis z mikrobloga

Stanowski spektakularnie rozwalił ten projekt. Oczywiście nadal będzie na tym zarabiał ogromne siano, ale zapomnijcie o zapowiadanych nowych jakościach, kanale dla wszystkich itd. Widać, że jednak potrzebował obok siebie kumatych ludzi jak w Kanale Sportowym, a nie Mazurka.

W KS oczywiście było skrzywienie propisowskie, ale wielu ludzi nie dostrzegało tego i miał różnych widzów. Teraz natomiast zaczął mocno politycznie i propisowsko, za co został zjechany. Jaka była odpowiedź? Wincyj PiSu i jazda po rządzących. Wobec tego stał się kanałem głównie dla pisowców i konfiarzy, czyli w skrócie: prawicowym. A to już jest dramat, bo powoduje masę ograniczeń.

Teraz na dokładkę postanowił zaprosić do debaty o rosyjskich wpływach w Polsce… rosyjskiego agenta.

Tam już nikt nad niczym nie panuje. Skończyło się gadanie o nowej jakości, złym mainstreamie, teraz pozostała tylko walka na wyświetlenia. Już teraz są mniej więcej podobne do tego co było w KS, a pewnie jeszcze będzie ciut gorzej.

#kanalzero #konfederacja #bekazpisu #polityka #sejm #neuropa #4konserwy
  • 24
  • Odpowiedz
@Gours: co ty pierdzielisz LEWAKU dobrą robotę robi STANO POWTARZAM STANO DOBRO ROBOTE ROBISZ HYYHYHY a teraz sorki ale wzywają mnie na zmywak hyyyhyhy
  • Odpowiedz
Teraz natomiast zaczął mocno politycznie i propisowsko, za co został zjechany.


@Gours: Przecież w komentarzach jest festiwal uwielbienia dla Stana. Wychował sobie wyznawców i teraz ich kami konfiarsko-pisowskim błotem.
  • Odpowiedz
@Gours: @wyscrollowany @jaroty @Amatorro wszystkie media robią swoje dla kasy, Stano nie jest wyjątkiem
No i nie rozumiem, skąd ten ból tyłka. Stano ma prawo, jako prywatne medium, robić z nim co chce. Jeśli chce mieć wyłącznie prawicową scenę na swoim kanale, ma do tego pełne prawo.

Przecież w komentarzach jest festiwal uwielbienia dla Stana


@Amatorro: niemal każdy kanał na YT tak ma. Jak sobie wejdziesz nawet na patostrimy to masz
  • Odpowiedz
Teraz na dokładkę postanowił zaprosić do debaty o rosyjskich wpływach w Polsce… rosyjskiego agenta.


@Gours:

Zgłoś to, że masz info. gdzie w sobotę będzie przebywał rosyjski agent, to go zamkną.

PS: Oczywiście też jestem zbulwersowany, że ktoś ma czelność krytykować Tuska.
  • Odpowiedz
@wyscrollowany: Fakty są takie, że Stanowski jako jeden z pierwszych dziennikarzy pisał negatywnie o Fryzjerze. W podobnym okresie twój przełożony z Wyborczej został przyłapany na popełnieniu plagiatu. Teraz ty spamujesz dla tego typka za 12 zł/h pisząc zwykłe paszkwile. Nie wstyd ci? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Gours: być może jest to kanał ze skrzywieniem pisowskim ale myślę że to ma mniejsze znaczenie - ja tam uważam że ważniejszym faktem jest to że kanał zero to medium bulwarowe nowej generacji.

Chciałem tu wrzucić zdjęcia miniaturek ale wykop nie działa dobrze, polecam każdemu wejść i zobaczyć.

W gruncie rzeczy tutaj straszliwie jedzie kiczem na każdym kroku. Od miniaturek właśnie, po tytuły filmów i montaż, na samym kontencie kończąc.
  • Odpowiedz
@Gours: towarzyskim papierkiem lakmusowym, aby odróżnić myślącego człowieka od głupka jest jego opinia nt: zakrętek na butlekach, rozliczaniu PiSu, oglądanie Stanowskiego. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
gdzie w sobotę będzie przebywał rosyjski agent


@Thorrand: właśnie. Gdzie będzie przebywał? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Bo jak się okazało nawet dla Mariuszy ten gość był przesadą
  • Odpowiedz
@colliee:

Nie wiem o kim mówisz.
Wiem, że ograniczanie prawa do wolności słowa to stara, sowiecka szkoła. Jak widać wielu ludziom bardzo imponuje i pragną takich standardów w Polsce :)
  • Odpowiedz
@colliee:

No właśnie nie jest. Dlatego taki Stanowski może sobie zapraszać kogo chce i wywieranie presji, żeby nie zapraszał kogoś, kto ma jakiś dorobek społeczny BO NIE, bo NAM się nie podoba...

Kiepski precedens.

Przypominam, że gdy Stano robił wywiad z Dudą to też były głosy, że nie powinien... xD
  • Odpowiedz
@colliee:

Nie. Dlatego Stanowski sporo stracił w moich oczach. Nie powinien uginać się pod naporem wycia motłochu ¯\(ツ)/¯
Dzisiaj wyją głośno, bo chciał zaprosić chłopa X, wcześniej wyli (tylko trochę) bo robił wywiad z prezydentem Polski.

W taki sposób można zakrzyczeć każdego.
  • Odpowiedz