Wpis z mikrobloga

Śmieszne jak z relatywnie fajnego serwisu na przestrzeni ostatnich 16 lat, wykop stał się sraką pod dowodzeniem srałka i zespołu moderacji z szeregiem zaburzeń xD
Najnowszy mem z grubą i manletem - średnio śmieszny, ale praktycznie oficjalne stanowisko serwisu wręcz nakazuje postowanie tego gówna do końca świata, no cóż, bywa xD #wykop #grubaimanlet
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 213
@PrzegrywMaximus: Nie zgodzę się, ostatnie lata to totalny ściek, kiedyś przynajmniej szło znaleźć ciekawe tagi, ludzi z pasją (inną niż cierpienia z powodu przegrywu) oraz losowe interesujące wrzuty na główną. Teraz faktycznie, naczelny przegryw Białek doskonale prowadzi to miejsce do upadku.

@mateusz-bogacki patrz jak fruwa xd
  • Odpowiedz
@le1t00 Xd brzmi jak typowe usychanie milenialsa po trzydziestce typu o kiedyś to były fora i inne takie
Tymczasem fora o Tibii i Metinie xd
Prawda jest taka, że to nie tylko cecha wykopu ale i calego społeczeństwa
Na takim jbzd też masz te memy, tylko bez tagu gruba i manlet
  • Odpowiedz
  • 13
@ruskizydek: troche tru, point jest taki, że społeczność, którą dało się zatrzymać, naczelny przegryw wygonił z premedytacją.
No i oczywiście, że kiedyś były fora na wszelakie tematy i było spoko. Małpy jednak wybrały grupki na fejsie, wykop, discordy i oddały swoją "wolność" wypowiedzi w ręce osób trzecich i taki mamy efekt xD

Żeby nie było, to się tyczy absolutnie wszystkiego, te same małpki wybrały Allegro do prowadzenia biznesów, te same małpki wybrały wszystkie vod za które trzeba płacić jak za zboże (w tym YT).

W sensie, że internet wygląda tak jak wygląda na życzenie użytkowników, nie
  • Odpowiedz
@le1t00: @ruskizydek muszę się zgodzić, wykop po prostu idzie z duchem czasu i staje się coraz bardziej s---------y wraz ze s-----------m społeczeństwa ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@le1t00: Jeszcze dowalą reklam aż do porzygu a potem "no działa wolno, zróbmy coś" – i dowalili lazy rendering który powoduje że na mobile cała strona skacze góra dół, bo niepełnosprawni programiści nie podumali.
  • Odpowiedz
brzmi jak typowe usychanie milenialsa po trzydziestce typu o kiedyś to były fora i inne takie


@ruskizydek: ale on ma rację, przed tą sraką którą był wykop 2.0 było więcej użytkowników I dużo więcej dobrych, nieszitposterskich treści
  • Odpowiedz
Najnowszy mem z grubą i manletem - średnio śmieszny, ale praktycznie oficjalne stanowisko serwisu wręcz nakazuje postowanie tego gówna do końca świata, no cóż, bywa xD


@le1t00: Normalnie bym olał i pewnie zblokował tego mema, ale aż sam zacząłem plusować. No kurła bez jaj, by cenzurować memy, na których nic zakazanego regulaminem nie ma.
  • Odpowiedz
@le1t00 na Mirko jeszcze jest w miarę. Zablokowałem tagi MMA, mecz itp żeby nie oglądać Twitchowych komentarzy żyjących 12 godzin zamiast 5 sekund jak tam. I da się jeszcze czasem natrafić na content który rozśmieszy.

Głównej się nie da czytać. Od dawna. Mamy jakaś aferę na pół miliarda zł, a tam najważniejszym hitem jest to że jakiś ciapaty w Niemczech kogoś zabił. K---a mać co mnie to obchodzi.
  • Odpowiedz
@le1t00: mnie najbardziej obrzydza skala nienawiści do Ukrainy i Ukraińców na głównej. Ostatnio jedyne treści jakie się pojawiająbw temacie to, że Ukrainiec coś złego zrobił i 2137 komentarzy, że trzeba ich wszystkich na front wysłać i w ogóle j---c UA.
Nieprzyjemnie zwyczajnie się to czyta. Zauważyłem, że często już nie wchodzę w ogóle w znaleziska na temat Ukrainy bo nie mam humoru czytać jacy to oni źli ludzie są i
  • Odpowiedz
@le1t00: to że kiedyś było więcej wartościowego contentu na wykopie, czy reddicie, nie zmienia faktu że tego typu serwisy zawsze były ściekiem. Tak jak w sumie internet jest jednym wielkim ściekiem. Gdybym miał normalną pracę (do której dążę, bo w domu nie przeglądam wykopu, jedynie odpowiadam na privy albo pojedyncze powiadomienia), za którą dostawałbym dobrą kasę i stać by mnie bylo na codzienne czytanie książek i robienie mądrzejszych aktywności, to
  • Odpowiedz
@le1t00: Jestem tu od początku.
Nie pamiętam tego lepszego wykopu.

Tzn. kiedyś strona pod względem technicznym działała lepiej, ale to tyle...
Od zawsze były tu głupie obrazki, polityka i powierzchowne ciekawostki.
  • Odpowiedz