Wpis z mikrobloga

A kto z Was jeszcze pamięta jak wiceminister rolnictwa dostał jako prezent ślubny od brata traktor za 1,5mln a potem się tłumaczył że wcale nie dostał bo to traktor brata a oni tylko zrobili szopkę że niby dostał od niego taki zajebisty prezent? XDD

#bekazpisu #polityka
rumpac - A kto z Was jeszcze pamięta jak wiceminister rolnictwa dostał jako prezent ś...

źródło: 1000006861

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Katiee: @grzesiekjunior brat czyli rodzeństwo to grupa zerowa, jest się zwolnionym z podatku. Może ten traktor nie był od rodzonego brata tylko kogoś dalej i stąd afera. Już nie pamiętam bo za dużo tych afer było.
  • Odpowiedz
@open_or_die: Nie wiem czy to norma. Pytałem czy to przekręt a nie czy to norma.
Może jak ktoś ma dużo kasy to daje takie prezenty...
Wyżej już wyjaśniono, że afera była o podatek a nie o sam fakt przekazania. Jak traktor był kradziony albo za publiczne pieniądze to inna sprawa.
  • Odpowiedz
@blantek @To_ja_moze_pozamiatam tam była grubsza sprawa. Kluczki przekazał dealer Johna Deera, nagrali nawet filmik promocyjny, w którym się chwalili, że wiceminister dostał ich traktor. Wyszło także, że od 100 traktorów JD kupiły Wody Polskie, a także na ciagnikach promowano chyba Dudę. Potem się brat Kaczmarczyka oburzal i tłumaczył, że to atak na rolnikow polskich (xD), że to było symboliczne, że traktor jest ciągle jego, a nie brata-ministra (który wg oświadczenia
  • Odpowiedz
@rumpac: ten parch przed wyborami zaspamował cały okręg tarnowski z którego startował swoją twarzą i jakimiś z dupy hasłami typu: postaw na soję!.
Jest na liście Funduszu Sprawiedliwości i jak znam życie te kampanię przedwyborczą finansowalismy my z FS.
PiS i suwpol to miernoty bez moralności.
  • Odpowiedz