Wpis z mikrobloga

Pytanie głównie do #rozowepaski, bo opinia niebieskich będzie pewnie jednoznaczna.
Czemu dziewczyny robią sobie taką krzywdę?
Ja rozumiem, że ktoś ma małe, wąskie, krzywe, czy cholera wie jakie usta i chce je poprawić - medycyna daje wam takie możliwości, tak samo jak facetom przeszczep włosów na zakola. Nie ma w tym nic złego. Ale dlaczego iść ze skrajności w skrajność? Bo to już nie jest kwestia gustu, że mi się nie podoba, ale innym już może. Tu nie ma zachowanych żadnych proporcji, wygląda to obrzydliwie nienaturalnie, jak ponton zamiast ust. To tutaj to i tak łagodna wersja, bo serio widziałem gorsze… Myślałem też, że może to tak wygląda tylko po zabiegu ale na tym profilu są w zasadzie same takie zdjęcia więc wnioskuję, że to efekt finalny skoro się nim chwali. Zresztą, widziałem na żywo dziewczyny po takich zabiegach i dokładnie tak to wyglądało.
Tak więc drogie panie, może jest wśród was reprezentantka Kaczogrodu i wyjaśni mi, skąd moda i zamiłowanie do takich kaczych ust?
#makijaz #visage ##!$%@?
GdzieJestBanan - Pytanie głównie do #rozowepaski, bo opinia niebieskich będzie pewnie...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 93
  • Odpowiedz
@GdzieJestBanan: znam 2 osoby co sobie zrobiły, ale u nich tego nie widać, zmiana jest na tyle delikatna, że wygląda naturalnie.
Ale poza tym te to 1 co wkleiłeś to może Tobie konkretnie się nie podoba, ale ogólnie faceci szaleją. Znałam dziewczynę, która ma naturalnie pełne usta (była ze mną w klasie od podstawówki), to tak, faceci szaleją za takimi.
Dodatkowo za ikonę piękna uważa się Angelinę Jolie, która też ma
  • Odpowiedz
@GdzieJestBanan: Podobno im dłużej to robisz, tym gorzej wyglądają. Widuję coraz częściej takie przypadki. Kojarzę też laski z ładnymi, normalnymi ustami, które sobie tak "poprawiają". Chodzę do dentystki, która się zajmuje też takimi rzeczami (jak 90% dentystów dzisiaj chyba) i za każdym razem jak się nade mną nachyla to uciekam wzrokiem, bo nie da się na to patrzeć. Nie wiem czemu kobiety sobie to robią. Kobiety wierzą w dziwne rzeczy, które
  • Odpowiedz
  • 2
@Tyrande: No mi się nie podobają glonojady, bo naturalnie pełne usta są piękne xD Albo powiem inaczej - pięknie wyglądają usta, które współgrają z resztą twarzy. I można te usta powiększyć tak, żeby wyglądało to przyzwoicie. Ale to tak jak z solarium, po co się opalić przez kilka minut, skoro można zrobić z siebie chodzącą skwarkę. Tak jak pisałem wcześniej, ze skrajności w skrajność.
  • Odpowiedz
  • 6
Nie jestem różową, ale pozwolę sobie zabrać głos. Mam inną teorię niż pozostali. Też kiedyś nad tym myślałem i moim zdaniem w przypadku osób, które robią sobie takie usta, musiało zajść coś na poziomie zniekształceń postrzegania rzeczywistości w umyśle. Wiadomo na przykład, że w lustrze widzimy się ładniej niż jesteśmy naprawdę. Lustro zmienia nasz obraz. Ludzie, gdy widzą zdjęcia czasami nie mogą uwierzyć, że tak naprawdę wyglądają. Są skołowani i zdezorientowani, nie
  • Odpowiedz
Bo to już nie jest kwestia gustu, że mi się nie podoba, ale innym już może


@GdzieJestBanan: ale to właśnie jest kwestia gustu. Chcesz wmawiać ludziom, że to co im się podoba, tak na prawdę im się nie podoba?
  • Odpowiedz